Domácí pánský koutek? Víte, jak ho vyzdobit?

pansky koutek doma

Asi každý člen domácnosti má svou představu o tom, jak by mělo bydlení vypadat, kdyby bylo jen podle jeho gusta. Ženy často touží po velké šatně, děti zase například po skluzavce v pokojíku a pánové často zatouží po místě, které by bylo určeno jenom pro ně. Může jít o dílnu, garáž, sklepní bar a podobně. Zkrátka pánský koutek se vším všudy! Jak takové místo vyzdobit?

Bar

Základním pilířem pánského koutku je často právě bar. Nemusí se jednat o místo s obrovskou zásobou alkoholu, ale spíše o místo, kde můžete stylově posedět a popít s přáteli. Velice populární jsou například globusové bary, kdy je alkohol skryt pod vrchní „polokoulí“ globusu. Taková skrýš je navíc poměrně praktická, protože stačí malý zámeček a nikdo jiný, například děti, váš bar neotevře.

Křišťál

Pokud rádi posedáváte s dobrým silným alkoholem v ruce, tak určitě si ji v „pánském koutku“ nechcete nalévat do obyčejných sklenic. Krásným prvkem takových míst jsou poté broušené křišťálové sklenice, které svými ornamenty ozdobí jakýkoli prostor. Takové skleničky není třeba nikam skrývat, naopak, umístěte je do prostoru tak, aby byly vidět. Kdo má rád whisky nebo bourbon, tak určitě může použít i nejrůznější karafy na alkohol.

Domácí kino

Častým společným koníčkem mužů bývá sport. Jednat se může o hokej, fotbal, tenis, nebo cokoli jiného. V každém sportu se ale každoročně odehrávají důležité turnaje či mistrovství, které je samozřejmě třeba sledovat. A to ideálně s přáteli. Proto je častým snem mužů mít v pánském koutku opravdu kvalitní domácí kino. Použít můžete projektor či velkou obrazovku a vše byste měli doprovodit kvalitní zvukovou kulisou a především pohodlným posezením, odkud budete moct vše v klidu sledovat. 

Neonové nápisy

Pánský koutek většinou vzniká přestavbou nějakých prostor, a aby zde byl klid a nikdo nikoho nerušil, tak jde často o přestavbu sklepů, či garáží. V takovém případě je samozřejmě na místě přemýšlet o tom, jak vkusně a stylově takový prostor osvítit. Vhodnou variantou může být například neonový nápis, nebo jakýkoli jiný obrazec. Může se jednat o oblíbenou značku automobilů, sportovního klubu, či cokoli jiného, co máte rádi. Neonový nápis ale bude vždy budit pozornost a zároveň může posloužit i jako zdroj osvětlení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.