Jak uspořádat nezapomenutelnou oslavu narozenin?

Oslava narozenin, svátků, výročí a dalších důležitých milníků v životě patří mezi dny, které si chceme a většinou budeme pamatovat velmi dlouhou dobu. Jak se tedy postarat o to, aby byl oslavenec z narozeninového dni skutečně nadšený a spokojený? Připravili jsme si pro vás pár skvělých tipů.

Narozeninová rozzářená obloha

Pokud si oslavenec přeje zažít večer, na který jen tak nezapomenete, dopřejte mu soukromý ohňostroj ve velkolepém stylu za doprovodu jeho oblíbené hudby. Obdarovaná osoba tak bezpečně bude vědět, že vám na ní skutečně záleží. Při své oslavě narozenin se navíc bude cítit zcela jedinečná. Ohňostroje jsou skvělý způsob, jak proměnit narozeninovou oslavu v nezapomenutelný zážitek. Hudba navíc ještě umocní emoce a přinese nezapomenutelné a příjemné zážitky. Do místnosti přidejte dekorace, nafukovací balonky nebo foto koutek.

Darujte osobní dárek

Než propukne narozeninové veselí, svolejte všechny účastníky a domluvte se, že každý natočí obdarovanému vzkaz pomocí krátkého videa. Z nich pak nakonec vytvořte jedno dlouhé video, které oslavenci předáte v den jeho narozenin. Oslavenec dostane extra dárek, který mu zůstane navždy a kdykoliv si může video pustit. Oslavenec tak prožije nezapomenutelný den a kdykoliv si pak připomene na často dojemná a upřímná přání. Na narozeninovou oslavu obdarovaná osoba jen tak nezapomene. Život je přeci od toho, abychom v něm se svými blízkými zažívali krásné chvíle.

Zajistěte občerstvení

Pokud jste neuspořádali party v restauraci či v baru, kde vám jídlo připraví, musíte se zamyslet, co svým hostům naservírujete. Na celý večer vám brambůrky a slané tyčinky stačit nebudou, obzvlášť pokud plánujete pozvat i hodně mužů. Ideální je, pokud budete na party třeba grilovat. Pak stačí nakoupit různé druhy masa, sýrů, zeleniny či ovoce a každý už si něco opeče sám, nebo si nechá ugrilovat. Další možností je objednat třeba pizzu, která chutná téměř každému. K tomu přidejte nějaké chlebíčky, jednohubky či muffiny. Každý host sebou většinou přinese i nějaké jídlo a pití. Z pití volte klasickou vodu, džus, Colu, Sprite a Tonic. Oslovit můžete i cateringovou společnost.

Dopřejte mu klidné ráno po oslavě

Po dokončení oslavy dopřejte oslavenci ještě jednu skutečnou službu navíc. Ráno po oslavě mějte předem domluvený dostatečně velký tým lidí, který se postará o úklid prostor, ve kterých se den předtím slavilo. Dovezte oslavenci všechny dary a kytice přímo domů, postarejte se o samotný úklid, ale také o bezproblémové předání pronajatých prostor majiteli. Oslavenec se může v klidu prospat nebo vyrazit na výlet. Dopřejte obdarované osobě, aby si mohla den po svých narozeninách pořádně odpočinout do wellness centra, do pivních lázní, do hor či k moři, prostě kamkoliv, kde to má ráda.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.