Změna nábytku v interiéru dokáže hotové divy

Změna nábytku v interiéru dokáže hotové divy

Ať už si zařizujete zcela nový dům či byt, nebo jste se rozhodli pro rekonstrukci či změnu interiéru, zkuste si přečíst pár rad a tipů pro zařizování kuchyně, ložnice, dětského pokoje i pracovny. Ať už toužíte po minimalistickém designu, skandinávském či venkovském stylu nebo po klasickém interiéru, snažte se o jednotný styl a vzhled. I maličkosti umí hotové divy. Užijte si malou či větší proměnu.

Kuchyň je základem domu i bytu

Při výběru kuchyňské linky https://www.tmnabytek.cz/nabytek/nabytkove-sestavy/mistnost/kuchyne je třeba myslet na správnou ergonomii a rozložení pracovních zón. Promyslete rozmístění skříněk a spotřebičů tak, abyste měli organizovaně uložené zásoby lednici i ve spíži, správně umístěný prostor na mytí a odkládání nádobí i prostory pro samotné vaření. U každého typu i tvaru kuchyňské linky je důležité počítat s umístěním dřezuodkapávače i myčky, vaší trouby a varné desky, ale i části linky pro pracovní i odkládací prostor. Důmyslně vybírejte tvar kuchyňské linky, povrchy i barvu. Promyslete prostor a dbejte na to, ať se v kuchyni dobře cítíte.

Černá kuchyňská linka

Ložnice jako oáza klidu

Ložnice má být nejchladnější pokoj v domě, nejlépe orientovaná na severseverovýchod či severozápad a vybavena kvalitní postelí. Standardní rozměr manželské postele je 180 cm na šířku x 200 cm na délku. Nic vám však nebrání vybrat si 120 cm širokou postel  https://www.tmnabytek.cz/nabytek/postele/rozmery/120×200, anebo 140 či 160 cm širokou komfortní postel. Samostatné postele bývají široké 90 cmVýška postele i s bytelným roštem a pohodlnou matrací se pohybuje od 45 do 55 cm. Myslete na to, aby se vám do ní dobře lehalo, a ještě lépe se z ní vstávalo. Postel může být dřevěná i kovovákombinovaná, s čelem i úložným prostorem.

Velké postele

Kvalitní a praktický psací stůl

Ať už vybíráte pracovní stůl do domácí pracovnykanceláře, koutku v obýváku nebo do dětského pokoje, vsaďte na kvalitu. U správně vybraného stolu bude radost sedět, nebude vám způsobovat bolesti zad, a navíc skvěle zapadne do prostoru. Nejčastější výška stolu je 70 až 80 cm. Pokud bude na stole umístěný monitor či notebook, měla by být minimální vzdálenost od očí alespoň 60 cm, proto je ideální hloubka stolu minimálně 70 cm. Délka stolu pak začíná alespoň na 100 cmVětší stoly vám poskytnou dostatečný prostor a bílé psací stoly https://www.tmnabytek.cz/nabytek/psaci-stoly/pocet-zasuvek/jedna-zasuvka,dve-zasuvky,tri-zasuvky,4-skrinky-a-vice/barva-dreva/bila každý prostor nádherně prosvětlí a opticky zvětší.

Bílý stolek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.