Nepřehlédněte výhody dřevěné podlahy. Proč je tak populární?

Dřevěná podlaha

Navzdory ohromnému výběru moderních materiálů i stylů představuje přírodní provedení stále jednu z nejpopulárnějších variant. Nejedná se jen o jakési retro, ale spíše o rozumnou a pečlivě promyšlenou volbu. Jaké benefity vám přinese dřevo?

Odolnost a dlouhý život

Vyjmenovat všechny silné stránky, s nimiž přichází dřevěná podlaha, by vydalo na samotnou knihu. Z toho důvodu se zaměříme jen na ty nejpodstatnější. První z nich je bezesporu ohromná mechanická odolnost. Díky tomu si dané provedení hravě poradí s náročnými podmínkami frekventovaných místností i těžkého nábytku.

S tím se pojí i extrémně dlouhá životnost v řádech dlouhých desítek a desítek let. Zkrátka a dobře, žádný jiný typ podkladu nevydrží tak dlouho. Nezapomeňte ani na solidní tepelněizolační vlastnosti, na jejichž základě udržíte ve své domácnosti příjemné teploty a ušetříte za vytápění. Bylo by hříchem nezmínit i perfektní tlumení hluku, což se hodí hlavně majitelům panelových bytů.

Pozor na vlhkost

Jednou z mála nevýhod je náchylnost vůči vlhkostem. Přesně proto není dobrý nápad instalovat dřevěnou podlahu do koupelny. Mimo tohoto nedostatku se však hodí téměř všude. Ať už ji položíte do jakékoliv místnosti, dočkáte se elegantního vzhledu. V současnosti není problém si vybrat z pestré škály barev i designů. Záleží jen na vašem specifickém vkusu.

Jestli se řadíte mezi šikovné kutily, kteří jsou schopní si vše udělat svépomocí, můžete si snadno objednat potřebný materiál na stránkách online obchodů. Mrkněte se třeba do e-shopu pod odkazem palubky-online.cz. Během pouhé chvíle si naklikáte libovolné položky a necháte si je zaslat na vámi uvedenou adresu. Jasnou výhodou jsou přívětivé ceny oproti konkurenci, stejně jako možnost profesionálního poradenství.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.