6 moderně zařízených dětských pokojů

Když chcete dopřát vašim malým dětem příjemné místo pro hraní a odpočinek, je třeba si umět dobře vybrat a vše účelně i esteticky zkombinovat.

Přinášíme vám pár inspirací. Ať už jde o poníka, dětskou židli nebo rozkošnou stoličku, ukážeme vám hodně. Pracovní stoly pro děti i postele. Dbejte na to, aby si děti měli kde hrát, kde odpočívat a kde spát. Rozlište jim zóny a nepřehánějte to z barvami, nechte jim možnost se soustředit. Dejte jim prostředí, kde se mohou dostatečně vyvíjet a kde se cítí velmi dobře.

Ikea Mammut Chair, krásné židličky, které můžete použít v mnoha barvách, aby vyhovovaly vašim dětem a jejich pokojům. Drobné, přesto lehké židle jsou použitelné uvnitř doma i venku v zahradě. Vyrobeny jsou ze stejného neškodného plastového materiálu, který se používá i u dětských lahví, krabiček na potraviny a plenkách, dokáží odolat dešti, sněhu a přímému slunečnímu světlu. Snadno se udržují a čistí, jen se opláchnou, což je ideální volbou pro dětský pracovní stůl nebo místo k jídlu.

Kid’s Panton S Style Chair, to jsou stohovatelné židle v mnoha krásných barvách. Ty by mohly přinést krásný design do domácnosti s více dětmi. Vyrobené jsou z odolného plastu, který je lehký, děti se tak i s nimi snadno pohybují a odkládají je klidně samy od sebe. Všechno, co zachrání mamince a tatínkovi trochu práce, je dobrá věc.

Dětský stůl a židle, úžasný do vašeho pokojíčku. Dětský laminátový stůl s kovovým rámem buď v růžové, nebo modré barvě. Konstrukce křesla je ergonomická pro lepší bederní podporu.

Výškově nastavitelný stůl a židle pro děti. Ideální pro růst dětí. Dětský stůl s výškovým nastavením je vhodný od 3 do 10 let. Naklápěcí pracovní plocha obsahuje zátku na ochranu malých prstů a kovové plastové tělo má výsuvnou zásuvku, knižní stojánek a hák pro zavěšení batohu. Oddělitelná LED lampa se čtyřmi nastaveními jasu a flexibilním tělem pro snadné nastavení činí další užitečný přírůstek, který vám bude pomáhat s domácími úkoly.

Dětská židle v průmyslovém stylu. Máte dům v průmyslovém designu? Mohl by mít pečlivě zváženou výzdobu zprohýbané plastové díly. Vybírejte tyto stohovatelné ocelové krásné židličky pro děti.

Dětská stolní deska Peyton, s neobvyklou konstrukcí dětských sedaček, kterou lze spojit se stolem Peyton Square. Kombinujte různé barvy. Abyste vytvořili tabulku aktivit, pořiďte jim i křídy, pro živé děti přidejte pracovní stůl podle velikosti pro děti.

Zdroj: home-designing.com

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.