Záložní zdroje zachrání Vaší domácnost při nečekaném výpadku proudu

založní_zdroje_himalaj_PR

Už se Vám někdy stalo, že jste pracovali na počítači a z ničeho nic došlo k výpadku proudu? V takovém případě je většinou veškerá práce ztracena a Vám nezbývá nic jiného, než začít od začátku. Zajistěte si, že Vás taková situace nepostihne a pořiďte si do domácnosti záložní zdroje!

Záložní zdroje nejen pro spotřebiče a elektroniku

Spousta z nás si neuvědomí intenzitu závislosti na elektrickém proudu v domácnosti, dokud nedojde v jeho výpadku. Kromě toho, že nám přestane fungovat lednička nebo počítač může doma přestat běžet i spoustu jiných zařízení. Majitelé garáže pocítí výpadek proudu při pokusu o odjezd vozidlem, jelikož výpadek se dotkne i ovládání garážových vrat. Problém může nastat také u mechaniky a elektroniky u vchodových dveří, jelikož ne všechny tyto systémy mají zabudované záložní zdroje napájení. V neposlední řadě nám výpadek proudu ovlivní například pohybová bezpečnostní čidla domu nebo fungování stínící techniky. Všechny tyto problémy však vyřeší záložní zdroje, které jsou vhodné pro všechny typy elektronického zařízení.

Bateriové záložní zdroje nebo benzínové elektrocentrály?

Záložní zdroje zajišťují nepřerušovanou dodávku elektrické energie. Tyto záložní zdroje slouží pro elektronická zařízení během úplné nebo jen krátkodobé ztráty napájecího napětí. Na trhu existují různé druhy záložních zdrojů, které se liší především svým výkonem a druhem využití. Na výběr máme mezi bateriovými záložními zdroji a benzínovými elektrocentrálami. Bateriové záložní zdroje jsou vhodné především pro elektroniku, oběhová čerpadla či automatické a plynové kotle. Benzínové elektrocentrály se pořizují jako doplněk k řadě náhradních záložních zdrojů. Využijete je k občasnému připojení jednofázových spotřebičů na zahradách, chatách nebo stavbách. Velký výběr záložních zdrojů seženete u firmy Melichar-BATERIE v eshopu HIMALAJ.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.