S dekoračními vosky Osmo si dřevo zajistí svou krásu

barvy-osmo.cz_PR

Dřevo je historií prověřený stavební materiál. Je pevné a krásné. Jak ale zaručit, že pevné a krásné zůstane? Správný dekorační vosk dřevo zkrášlí a prodlouží jeho životnost.

Hezké a odolné

Dekorační vosk Osmo na dřevo zaručí, že si dřevo zachová svou přirozenou krásu a strukturu. Hodí se do exteriéru vašeho domu či zahrady, ale také do interiéru. Nechte své podlahy, zábradlí, nebo třeba pracovní desku poznat blahodárný dotek dekoračního vosku Osmo. 

Krása uvnitř i navenek 

Osmo vosky jsou založeny na bázi přírodních olejů. Proniknou do dřeva a chrání jej zevnitř, posílí tak nejen povrch, ale i hloubkovou strukturu. Dřevo tak navždy zůstane hezké, pevné a zároveň elastické

Podlahy s dekoračními vosky nepodlehnou

Podlahy jsou v každém domě vystavovány tomu největšímu náporu. Tvrdý voskový olej Original ochrání dřevěné podlahy, podlahové palubky, selská prkna, parket i nábytek. Je to šampion tvrdosti mezi vosky, přizpůsobí se vlastnostem dřeva a podlahu ochrání
i před alkoholickými a nealkoholickými nápoji, slinami a potem

Před alkoholem vás svým způsobem ochrání také protiskluzový vosk, který díky svému drsnému povrchu zajišťuje větší ochranu proti uklouznutí. 

Vše pro všechno

Dekorační vosky Osmo jsou dostupné v průhledných barvách i v 15 sytých,intenzivních odstínech. Nátěry na přírodní bázi se hodí pro takřka každý typ dřeva, ať jde o český smrček, nebo mahagon.  A když náhodou nevíte, co si vybrat, nebo si chcete o dřevě a barvách jen tak popovídat, tak vám tým Osmo vždy vyjde vstříc.

vosk_na_drevo_barvy-osmo_cz_PR

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.