Zabezpečení bytu pomůže odhalit nezvané návštěvy

kamera-do-bytu

Jste často mimo domov, míříte na dovolené, služební cesty nebo volné víkendy na chatě? Potom se může vaše obydlí stát snadno terčem zákeřných zlodějů, kteří si umí podobné věci velmi důkladně vytipovat. Pokud ale budete mít důkladné zabezpečení objektu, nemusí si na celou akci vůbec troufnout. Kamery, které nespí ani v noci, budou střežit váš životní prostor. A každý podezřelý pohyb vyfotí nebo nahrají na krátké video. Vyšetřovatelé vloupání pak budou mít snadnější práci, protože nahrávka odhalí pachatele snadněji než jakýkoliv jiný důkazní materiál.

Klíčová otázka pro každého majitele

Pokud máte vlastní byt, měli byste věnovat patřičnou pozornost jeho bezpečnosti. Je to přece ve vašem osobním zájmu! Zabezpečení bytu má svá pravidla, jeden prvek nikdy nestačí a pravdou je, že pouhý zámek na klíč je v dnešní době až směšně málo. Kamery mohou být nenápadné a méně zkušení lupiči si jich vůbec nevšimnou. Skrývají se v požárním alarmu, ale také radiobudíku nebo jiných elektrozařízeních. Na první pohled naprosto neodhalitelné. Nakonec, kdo by řekl, že ten maličký reproduktor na stole je důmyslný mechanismus, který střeží celou garsonku? Jistě, pokud chcete odolat nájezdu lupičů, musíte být o krok před nimi. Moderní technika ale něco takového snadno umožní. Nenápadný prvek každé běžné domácnosti. Nebo naopak velmi pozorný strážce?

Propojení s mobilní aplikací hodně pomůže

O všech nebezpečích budete informováni hned záhy, co se objeví. Stačí k tomu vlastně jen málo, propojit prvky zabezpečení s mobilní aplikací. Díky tomu budete okamžitě vědět, co se děje u vás doma, a to i kdybyste byli snad někde na druhém konci světa. Detekce pohybu je připravena, neunikne jí doslova ani myška. Klidně odjeďte na dovolenou, můžete být zcela bez obav. Vybírejte ze širokého sortimentu na cel-tec.cz!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.