Vybíráme doplňky z mechu

Norský_sobí_mech

Pokud zrovna nepatříte k zapáleným pěstitelům a nestíháte se starat o pokojové rostliny, nebo naopak milujete přírodu, zkuste jako dekoraci do interiéru zvolit mechové obrazy a stěny. Jsou jedinečným doplňkem do každého bytu, domu i firmy. 

Naše stěny nemusí nutně zdobit jenom obrazy a fotografie. Velmi působivě vypadají živé obrazy, které si můžete zakoupit hotové, nechat vyrobit na míru, nebo si je se zakoupeného mechu a dalšího materiálu zkusit vytvořit sami. Živý obraz můžete ve vašem interiéru, ať už je to domov nebo pracoviště, umístit doslova kdekoliv. Všude totiž vytváří jedinečný doplněk interiéru. 

Doplňky z mechu

Mumifikovaný dekorační mech si můžete zakoupit na váhu. Dekorační mech může mít různou podobu i barevné odstíny. Zakoupit si můžete i hotové mechové obrazy a dekorace, panely s mechem, mechové obrazy v rámu s povrchem ECORSON, nebo si nechte vyrobit mechové mapy na zakázku. Můžete si také pořídit příslušenství pro lepení mechu v podobě tavné pistole a pustit se do tvoření svépomocí. Mechdekor.cz přírodní design má v nabídce vše, co budete potřebovat. 

Sobí mech

Sobí mech je světle zbarvený keřovitý lišejník. Pochází hlavně z Finských a Norských lesů a je speciálně ošetřen. Slouží k výrobě mechových dekorací, obrazů a stěn. Prodává se i na váhu. Díky impregnaci je mumifikovaný a stabilizovaný. Zachovává si živý vzhled minimálně 10 let a je k dispozici ve více barvách. 

sobí mech

Kopečkový mech

Kopečkový mech při vhodném osvětlení vytváří jedinečný 3D efekt. Pochází z francouzských soukromých lesů a díky konzervaci si uchová živý vzhled více jak 15 let. Pro sjednocení barev se dobarvuje ekologickou barvou na světle a tmavě zelenou barvu.

Plochý mech 

Plochý mech pochází z francouzských soukromých lesů. Po stabilizaci si uchová živý vzhled 15 i více let. Dobarvuje se ekologickou barvou na světle a tmavě zelenou. Pro lepení mechů na různé podklady se používají speciální netoxická floristická lepidla. Mechy jsou dostatečně odolné proti hnilobě a nepotřebují zavlažování. Nedoporučuje se umisťovat je v blízkosti zdroje tepla a na přímé slunce. Mechové dekorace určitě stojí za to a jsou ozdobou každého interiéru. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.