Dekorace, které oživí váš dům

Krása se důmyslně ukrývá v detailu. Váš interiér ozdobí lampy, sošky, vázy i živé květiny. Určitě nic nezkazíte ani dekorativními polštářky. Ty totiž zútulní každou místnost v domě či v bytě.

Polštáře a polštářky navíc nepatří jen do postele nebo na vaši sedačku do obývacího pokoje. Splňují sice podstatu měkkého pohodlí pod hlavou, na sedačce a křesle se jedinečně vyjímají jako dekorační prvek. Při jejich výběru je třeba dbát na barvu sedačky, materiál a i její tvary. Velké polštáře na sedačce vypadají opravdu hezky, ale spousta malých, barevných polštářků se na nich vyjímá přímo skvěle. Polštářky s jedinečnými polštářky jsou skvělá dekorace

Polštářky s květinami

I když nám mrazivé počasí venku připomíná, že zima ještě neskončila, nebo si chceme domů přinést trochu jara, velmi dobře nám k tomu poslouží polštářky s květinami. Umí navodit hřejivou atmosféru. Pomocí bytových textilií s jarním motivem, kdy je jeden hezčí než druhý, dodáte do svých příbytků atmosféru útulného domova. Dekorační polštářky jsou nezbytným bytovým doplňkem a můžete je dát i do ložnice, dětského pokoje nebo na kuchyňskou lavici. Hodí se pro klasický, skandinávský, industriální i venkovský styl. Využijete je v každém interiéru. Díky povlakům je přizpůsobíte své náladě i ročnímu období. S minimálními náklady navíc můžete měnit vzhled interiéru.

Polštářky se zvířaty

Pokud se vám stýská po zvířecí říši a chcete mít své oblíbené mazlíčky i na polštářcích, pořiďte si do svých bytů či domů polštářky se zvířaty. Sáhněte po polštářcích nebo povlacích, které oživí každý interiér. Na polštářcích mohou být štěňata, kočky, psi a mnoho dalších zvířat. Polštářky poskytují i dekory pro milovníky koní, jemných motýlů a vážek nebo je mohou zdobit pestrobarevní zástupci ptačí říše. Nechte se inspirovat a vyberte si ten pravý polštářek do vašeho interiéru. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.