I malé kuchyně mohou být prostorné

malé_kuchyně_gabon_cz

Máte malý byt a řešíte, jak zařídit praktickou kuchyni, kde byste měli po ruce vše potřebné? I na miniaturním prostoru lze postavit dokonale multifunkční kuchyňku. Budete mít dostatek úložných prostorů a nic vám nebude překážet.

Malé kuchyně v paneláku – řešení

Při řešení dispozic v malém bytě musíte určitě víc přemýšlet, než kdybyste rozhodovali o prostoru dvakrát větším. Naučíte se ovšem skvěle pracovat s místem. S menšími dispozicemi se potýkají zejména lidé v panelových domech. Ve starších zástavbách se totiž kuchyně řešily velmi jednoduše. Instalovala se umakartová linka, která splňovala základní požadavky k účelu vaření. Lidé si dříve nevyhrávali s kulinářstvím jako dnes. Mnohdy jim stačil pouhý kuchyňský kout. To ovšem neznamená, že pokud bydlíte v tomto typu paneláku, musíte se spokojit s málem. Naopak, výrobci dnes překvapují efektními produkty. I malá kuchyňská linka může být praktická, víceúčelová a bude skrývat mnoho šikovných spotřebičů.

Malá kuchyně Gabon

Malá kuchyňská linka je také praktická

Malé kuchyně v paneláku je nejlépe projektovat přímo na míru. Odborník dle dispozic prostoru může na míru sestavit praktický prostor, aby se vám v místě pohybovalo co nejlépe. Domluvíte se například, kde budete chtít mít ledničku. Nebo vestavěné spotřebiče. Od toho se odvíjí umístění sporáku, následně dřezu a odkládací plochy. Vše na sebe musí dobře navazovat. Zbytek plochy pak vyplní úložné skříňky, případně další prvky, které si budete přát. Velmi oblíbené jsou kuchyně do L tvaru, kde se využije každý centimetr plochy. Obraťte se na osvědčenou firmu, například kuchyně Gabon nabízí nespočet kuchyňských kombinací prostor, různých designů a inovativních prvků. Podívejte se na jejich portfolio realizací, najdete v nich inspiraci i do svého útulného domova.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.