Víte, jak funguje stropní vytápění?

Stropní vytápění

V posledních několika měsících jsou vytápěcí technologie velice skloňované téma, protože majitelé rodinných domů, ovšem i komerčních nemovitostí kladou důraz především na nízké náklady. Ceny energií totiž neúprosně rostou, a proto se zvyšuje poptávka po efektivních a nízkonákladových způsobech vytápění. S klimatickými podmínkami je spojena i spokojenost obyvatel, případně produktivita pracovníků. V následujících řádcích vám prozradíme, s jakými přednostmi přichází stropní vytápění.

V podstatě se jedná o moderní plošný systém Aquatherm, který slouží nejen pro vytápění, ale i chlazení. Přepínání mezi chlazením a vytápěním je automatické, takže se nemusíte o nic starat, protože stropní vytápění, respektive chlazení je komplexní řešení, které zajistí kvalitní vnitřní klima.

Instaluje se nejen pod omítku

Co se týče montáže, ta může být provedena hned několika způsoby. Aquatherm se vkládá buď těsně pod omítku, nebo se může realizovat jako montovaný prvek. Stropní vytápění a chlazení se tak stane nedílnou součástí konstrukce budovy. Systém je rozmanitý a dokáže se přizpůsobit takřka jakémukoliv stavení.

Zavěšené stropy se montují přímo na kazetové prvky, případně na sádrokartonové desky. Záleží na tom, jakou variantu si zvolíte. Celý proces je bezproblémový, protože stropní panely nemají vysokou hmotnost.

Systém stropního vytápění
Zdroj: aeroflex.cz

Jaké výhody stropní vytápění a chlazení přináší?

Existuje hned několik výhod, proč se vyplatí do takové technologie investovat. Aquatherm vám zajistí vysokou tepelnou pohodu bez hlučného provozu a prašnosti. Ovládání je intuitivní a jednoduché. Ideální je rozhodnout se pro tento systém při rekonstrukci. Začněte šetřit energii během provozu, ať už máte jakýkoliv strop.

Obraťte se na společnost Aeroflex, která vám navrhne vše, co je potřebné, a pustí se do práce.

Stěny
Zdroj: aeroflex.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.