Truhlářské výrobky jako originální dárky k Vánocům

Truhlářské výrobky

Nechcete letos darovat další ponožky nebo kvalitní parfém? Pokud toužíte být trochu originálnější a chcete věnovat praktický dárek se skutečným využitím, máme pro vás vynikající tip. Zaměřte se na truhlářské výrobky.

Ne, nemáme na mysli, ať svým blízkým pořídíte nový stůl nebo skříň. Truhlářská výroba je mnohem bohatší. Pojďte s námi nahlédnout do sortimentu firmy Labro, která vytváří vlastní truhlářské výrobky, s nimiž pod stromečkem každopádně zaujmete.

Pro milovníky vaření kvalitní prkénko do kuchyně

To, jestli je vhodné, aby ženy dostávaly k Vánocům kuchyňské potřeby, necháme na vašem uvážení. Dárek, který vám hodláme představit, však rozhodně není čistě ženský. Ocení ho i šikovný kuchař, jenž si o víkendu rád užije nějakou tu hodinku v kuchyni.

Mezi truhlářské výrobky vhodné do kuchyně patří krájecí desky. Na první pohled jde o klasické rovné prkénko, jeho kvalita však spočívá hlavně v použitém materiálu. Firma vyrábí krájecí desky z exotického dřeva kaučukovníku brazilského a povrch ošetřuje ostropestřecovým olejem. Tohle prkénko je opravdu odolné, a to i vůči vlhkosti, bakteriím, plísním, houbám.

Sada pro nadšence do grilování

Americké BBQ si v Česku získalo velkou popularitu a téměř každý, kdo má nějakou zahradu, vlastní také gril. Šéfem grilu je obvykle tatínek, takže právě pro něj by mohl být vhodným dárkem grilovací set. Obsahuje kvalitní dřevěný servírovací a krájecí vál s úchyty a samozřejmě grilovací nářadí. Servírovací desku lze využít rovněž jako prkénko. A pokud se u vás doma manipuluje s velkými kusy masa, na výběr jsou přímo řeznické vály.

Krycí deska na pračku a sušičku

Další dřevěný pomocník nepatří do kuchyně, nýbrž do koupelny či prádelny. Je jím krycí deska na pračku a sušičku. V mnohých domácnostech stojí vedle sebe, tak proč na ně nepoložit krycí desku a nevytvořit si na nich pracovní pult? Jednou provždy se zbavíte věcí spadených za pračkou a sušičkou, získáte prostor na odkládání věcí, rovnání prádla nebo přebalování dítěte. Deska se připevní pomocí lepicí gumy, a tak pevně drží na svém místě. Zároveň není problém ji kdykoliv sundat, pračku ani sušičku její připevnění nijak nepoškodí.

A jaký praktický dárek darujete vy? Na zmiňované truhlářské výrobky a další doplňky do domácnosti se podívejte přímo na web výrobce www.labbro.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.