Tipy na vánoční výzdobu bytu pro rok 2024

Přemýšlíte, do jakých barev a stylu letos sladíte vánoční dekorace? Máme pro vás dekorační tipy, se kterými vyzdobíte svůj byt a budete mít z toho radost.

K nejoblíbenějším barevným vánočním trendům patří každoročně červenozlatá a překvapivě i modrostříbrná kombinace. Pokud chcete letos zkusit něco nového, zkuste jiné a netradičními trendy. Fialová barva je barva adventu, dobře se vyjímá na adventním věnci, slavnostně prostřeném stole i vánočním stromku. Nejlépe vypadá v kombinaci s bílou a vytváří tak jemnou kombinaci.

Tip: 10 inspirativních kuchyní ze dřeva

Jedinečné kombinace barev

Červená a zelená je tradiční vánoční kombinací. Zkuste letos vyměnit tradiční tmavě zelený odstín za světle zelený či limetkově zelený. Dekorace působí mladistvě, nadčasově, neokoukaně a stále velmi vánočně. Barva červeného vína se skvěle kombinuje se zlatou či stříbrnou barvou. Tato luxusní barevná kombinace dokáže vytvořit tu pravou slavnostní atmosféru.

Není zlatá jako zlatá

Zkuste vyměnit sytě zlatou barvu za její jemnější odstín. Výsledek bude mnohem elegantnější a vánoční dekorace budou kouzelné. Můžete ji doladit jemnými barevnými odstíny, bronzovými detaily a luxusně vyhlížejícími hnědé tóny. Záleží vždy jen na vaší fantazii. Dekorační styly, mohou být nevšední, neváhejte to vyzkoušet.

Skandinávská jednoduchost

Poklidnou atmosféru a kouzelný nádech severské přírody vám vnesou do každého domova vánoční dekorace vytvořené v severském stylu. Mohou být třeba z bílého skla. Zvolte tlumené tóny, přírodní materiály a jednoduché dekorace. V obchodech se podívejte po pastelových ozdobách, ale držte se pouze jednoho tónu. Vsaďte na přírodniny v podobě dřeva, větviček, oříšku či šišek. Minimalismus má velmi pěkný styl.

Zkuste Vánoce s nádechem luxusu

Vánoce jsou svátky hojnosti a to i v dekoracích. Bohaté vánoční zdobení, přepychové kombinace a luxusní materiály zvolte především v kombinaci vínové, fialové a zlaté. Při zdobení v tomto duchu, buďte opatrní, ať to nepřeplácáte. Pokud máte rádi více elegantní a čisté linie, zkuste kombinace s bílými a stříbrnými odstíny doplněné sklem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.