10 inspirativních kuchyní ze dřeva

V kuchyni denně připravujeme spoustu jídla. Je třeba mít příjemné prostředí, praktické vybavení a podlahu odolnou vůči většímu opotřebení. Dřevěné podlahy v kuchyni jsou skvělou volbou. Podívejte se na tyto inspirativní kuchyně, které vám pomohou se rozhodnout, který styl bude nejlépe fungovat ve vaší vlastní kuchyni.

Mnozí lidé si myslí na podlahy z tvrdého dřeva pro přirozené tóny na podlaze. V podstatě s tím nemůžete nic pokazit, zvláště když je vaše kuchyně bílá. Namísto zbarvení podlahy zvolte dřevo s krásnými hnědými odstíny. Nejkrásnější kuchyň, o které jste mohli někdy snít.

Má vaše kuchyně nakloněná k výzdobě jako statku? Pak jste pravděpodobně již hledali dřevěné doplňky i podlahy. Udržujte věci v lehké, rustikální poloze, se šedou tónovou dřevěnou podlahou ve vaší kuchyni. Ve výsledku to bude vypadat krásně.

Zatímco dřevo na podlaze bude mít na sobě nepatrné barevné rozdíly, není nic, co by říkalo, že při pokrytí vaší kuchyňské podlahy se musíte držet jednoho dřeva. Když je zbytek vaší kuchyně moderní a elegantní, pestrá podlaha z tvrdého dřeva vám přinese domácí teplo, které chcete.

Pokud vaše kuchyně produkuje velké moderní vibrace, zvažte instalaci černé dřevěné podlahy. Nevyhnutelně se to ve výsledku projeví na vašem zařízení z nerezové oceli s bílými akcenty. Kromě toho, že je to neutrální barva, můžete stylizovat zbytek vaší kuchyně do podobné barvy.

Není nic snadnějšího, než kuchyňská podlaha z bílého dřeva. Tento světlý vzhled je dokonalým doplněním vaší kuchyně. Pokud se snažíte hledat skandinávský stylm se všemi těmi krémovými bílým barvami nemůžete nic pokazit.

A co bříza? Právě bříza je poměrně častá volba pro parkety z tvrdého dřeva. I v kuchyni může být podlaha z březového dřeva pěkná a užitečná. Poskytne vám vysokou trvanlivost, současně se udrží v pozadí a nechá vyniknout vybavení nábytkem.

Velké kuchyně nejsou jediným místem pro podlahy z březového dřeva. I moderní kuchyně umí využívat březové podlahy, které vám pomáhají vychutnat si jejich světlý a vzdušný vzhled. Dokonce, i když jsou ve vaší kuchyni další dřevěné tóny, tak se toho nebojte se. Vynikne mramorová deska nebo úžasný architektonický lustr.

Medové dřevěné tóny jsou ty správné a je čas pro trochu jiný přístup. Pokud se vám líbí, že spojíte dva tóny na podlaze ve vaší kuchyni, bude tato podlaha ozdobou vaší kuchyně.

Pro některé kuchyně, normální hladká dřevěná podlaha prostě nestačí. Když žijete na chatě v lese nebo u jezera, chcete něco, co oživí pocit domova a kus historie. Shromážděte veškeré regenerované dřevo a staré desky, které lze najít, zabarvěte je vhodným nátěrem a zvolte dřevěnou podlahu s touto barvou a strukturou, která vaší kuchyni prospěje.

Vsaďte na výrazný dekor dřeva, šikmé ložení a klidně kombinujte různé odstíny dřeva na podlaze i nábytku. Dřevo totiž dodá útulný pocit domova.

Zdroj: homedit.com

1 thoughts on “10 inspirativních kuchyní ze dřeva

  1. Wow, to je nádhera, děkuji za inspiraci. Také zrovna renovujeme kuchyň a užíváme si to s každým detailem.
    Zdraví Adriana

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.