S firmou Podrazil zapomeňte na stres a komplikace spojené se stěhováním

stehovani-dokumentu_podrazil_PR

Stěhování je pro mnohé z nás nepříjemný a stresující proces. V pracovním shonu na něj ke všemu nezbyde moc času a najde se málokdo s dostatečnými prostředky nutnými ke stěhování. Ať už stěhujete byt, dům, kancelář nebo například sklad, pravděpodobně se nevyhnete pomoci od stěhovací firmy. Pokud hledáte spolehlivou firmu pro stěhování s dlouholetou zkušeností a velkým množstvím spokojených zákazníků, doporučujeme firmu Stěhování Podrazil!

Odstěhování jakéhokoliv objektu v rekordním čase

Zbavit se veškeré stresu spojeného se stěhováním a přitom mít veškeré potřebné věci přestěhované během několika hodin nebo během jediného dne. Celý proces stěhování od A do Z Vám splní stěhovací firma Podrazil v rekordním čase. Nejen, že se můžete těšit na profesionální stěhovací služby se kterými mají zkušenosti již přes 20 let, ale také na nadstandardní úkony spojené se stěhováním. 

Proces stěhování od A do Z se stěhovací firmou Podrazil

Celý průběh stěhování začíná prohlídkou předmětu stěhování. Následně Vám bude vytvořena cenová nabídka a časový harmonogram, podle kterého se bude během celého procesu postupovat. V případě spokojenosti obou stran přichází na řadu samotné stěhování objektů, které je spojeno s demontáží nábytku. Celý proces je důkladně monitorován pro Vaše bezpečí a navíc je veškeré stěhování je pojištěno do 10 000 000 Kč. Stěhování se ukončeno předávacím protokolem a případnou montáží nábytku a likvidací obalového materiálu.

Firma Podrazil disponuje širokým vozovým parkem

Firma Podrazil se díky svému širokému vozovému parku pyšní takovými zkušenostmi jako je převoz velkých uměleckých předmětů z muzeí a galerií. Jejich přepravní auta jsou vždy pečlivě vybavena obalovým materiálem a kotvícím zařízením, které jistí dostatečné zabezpečení stěhovaných předmětů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.