Kvalitní kancelářské židle a jejich výběr

V současné době představují velkou přednost zdravotní kancelářské židle určené pro dlouhé sezení.

Strávíte-li v práci většinu svého času vsedě na židli, jistě už víte, co to je bolest zad nebo kyčlí. Ta je nejčastěji způsobena špatným stylem sezení a nevhodně zvolenou židlí k počítači, která vám více škodí, než by pomáhala. Většina skutečně kvalitních židlí disponuje ergonomicky tvarovanou sedací částí a opěradlem. Na rozdíl od levných židlí vás na nich vaše záda nebudou bolet. Pokud však chcete pro své zdraví udělat ještě o něco více, neváhejte a vyzkoušejte si zdravotní židle. Díky dokonale ergonomickému tvaru podporují správný styl sezení a přirozeně tak chrání před bolestmi zad. To dovedou mnohem účinněji, než všechny ostatní židle.

Kvalitní židle k počítači

Sledujte při výběru typy a velikosti židlí. Poslední novinkou je třeba unikátní výkyvný sedák umístěný na pružině, který zajišťuje pánevní pohyblivost, která následně zpevňuje břišní i zádové svaly. Páteř je tímto způsobem udržována ve stále správné poloze a tím se zabrání nevratným změnám. Postupně také dochází k odstranění bolestí zad. Jde o mnohem zdravější způsob celodenního sezení. Ergonomické a kancelářské židle vám dokáže uchovat vaše zdraví. Až 95 % pohybů během své práce děláme totiž do stran. Kdykoliv ovládáme myš nebo zvedáme telefon. Meziobratlové ploténky jsou pak velmi nepřirozeně stlačovány při každém pohybu. Zádové svaly na kancelářské židli se statickým sedákem pak ztuhnou a nepracují správně. Pánev je statická a následně vzniká bolest zad.

Síťované kancelářské židle k počítači

Syntetická kůže působí sice luxusně a hodnotně, snadno se udržuje čistá, ale v létě se na ní budete více potit. To hrozí zejména v kanceláři bez klimatizace. Síťovina je oproti tomu více prodyšná, protože je vhodnou volbou do neklimatizovaných kanceláří. Čalounění je sice levnější materiál, má dost dlouhou životnost, je také prodyšnější než kůže, vyrábí se v mnoha barvách, ale síťovině se nevyrovná. Síťované kancelářské židle k počítači se velmi dobře udržují a pro dlouhé sezení se proti pocení doporučují.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.