Máme pro vás tipy na industriální jídelní stoly

Milujete průmyslový design? Vychutnejte si pár fotek stylových průmyslových jídelen.

Najdete barevná schémata, nábytek, inspiraci materiálu a vše, co potřebujete, abyste mohli začít sestavovat plán pro další velký redesign. Pokud máte dost štěstí, že máte průmyslovou jídelnu vašich snů, můžete si jen najít několik nových nápadů, jak dokončit vzhled. S tolika různými průmyslovými dekoracemi je tu něco pro každého. Který jídelní kout je váš oblíbený?

Zatímco průmyslový dekor může někdy vypadat rustikálně, tato jídelna udržuje věci moderní tím, že začíná s jednoduchými současnými židlemi a minimalistickým stolem. Poté se do průmyslového designu dostává s inteligentním příslušenstvím, jako je vrtule a jedinečný kupolovitý přívěsek s drsným zrezivělým povrchem a kulové ozdobné přívěsky.

Většina povrchů zůstává jednoduchá, což umožňuje, aby měkké a přirozené dřevo zdůrazňovalo skutečně prostor.

Hezká jídelna z vystavených cihel. Kovová jídelní křesla zachovávají komfortní pobyt s průmyslovým vkusem, zatímco moderní stůl je velmi přirozený a snadno se přizpůsobuje ostatním vloženým tématům. Stylový zelený regál kontrastuje proti četným červeným prvkům v celé místnosti. Samozřejmostí je, že stropní osvětlení, které je vždy dobrým přírůstkem jakéhokoli průmyslového interiéru. Zde jsou k dispozici dva podobné modely.

Tato jídelna je ideální s průmyslovou výzdobou. Mísí a přizpůsobuje červená kovové křesla a Ludovica Palomba Sunrise Easychair. Dřevěná a betonová závěsná světla jsou skvělou alternativou k objemnějším modelům, které jsou oblíbené v průmyslově inspirovaných prostorech.

Směšování průmyslových dekorů s rušnými prvky je skvělý způsob, jak vytvořit robustní atmosféru farmy. Vintage dřevěný nábytek a oživené ocelové židle jsou skvělým místem pro nový začátek.

Hledáte více kožených židlí? Ty jsou přičítány francouzské architektuře Charlotte Perriandové. Závěsy z průsvitného skla vyzařují silnou atmosféru v průmyslu bez vizuálního vyvážení místnosti a dobrou zprávou je, že existuje spousta poměrně levných možností, jak to vytvořit.

Zdroj: home-designing.com

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.