Jak si zařídit domácí knihovnu. Poradíme, jak na to.

Většina kniho-milovníků má málo prostor na své knihy. Vytvořte si domácí knihovnu ve svém domě. Stačí jen trochu plánovat, abyste se ujistili, že tento projekt vypadá tak, jak jste si vždy představovali.

Vzhledem k tomu, že tyto prostory jsou velmi osobní, vsaďte na váš vkus. Existuje několik tipů, které vám pomohou zajistit, aby vaše domácí knihovna fungovala co nejlépe, bez ohledu na vaši estetiku. Přečtěte si níže, abyste se přiblížili k vytvoření vašeho snu.

Tip: Máme pro vás tipy na industriální jídelní stoly

Zaměřte se na praktickou stránku

Správným ukládáním knih je nepoškodíte. Pokud jste vášnivým čtenářem, pravděpodobně jste strávil spoustu času ukládáním knih za méně ideálních podmínek. Nyní, když jste se zavázali navrhnout svou vlastní knihovnu, je načase, abyste si hrdě vystavili své knihy. Prvním krokem je vybrání nejlepšího umístění ve vašem domově pro tento projekt. Málokdo má to štěstí, že je schopen věnovat celou místnost knihovně. Spíše je mnohem častější najít kreativní způsoby, jak sdílet prostor s domácí kanceláří nebo s formálním obytným prostorem. V případě potřeby může být vyčleněn i menší čtecí kout z dříve nevyužitého prostoru v ložnici nebo v podkroví.

Vaše knihovna

Poté, co si umíte představit, kde bude vaše knihovna, je načase věnovat pozornost skladování knih. Poloprovozní regály nebo vestavné prvky jsou tradiční volbou. Nicméně, v těchto dnech, jsou majitelé domů stále více kreativní. Vyhledejte inspiraci návrhu vhodných alternativ, které budou fungovat ve vašem jedinečném prostoru. Správné osvětlení je klíčovým prvkem v každé místnosti v domě a je zvláště důležité v knihovně. Nikdo nemá rád boj se světlem, aby vyprávěl slova. Poskytnutí správného osvětlení a správného typu světla, je nezbytné, aby místnosti fungovala tak, jak chcete.

Udělejte si útulnou místnost

Poslední součástí jakékoliv domácí knihovny je útulnost. I když to není oficiální princip interiérového designu, v našich myslích je to naprosto nezbytné. Koneckonců, tento prostor je srdcem domova. Váš konečný výrobek musí být místo, kde byste si rádi sedli s dobrou knihou. V tomto případě je použití textilií obzvláště skvělou volbou pro dosažení vysoké úrovně komfortu v místnosti. Můžete například rozdělit prostor pomocí pěkného, ​​plyšového koberce. Pak přidejte několik polštářů na každou židli nebo pohovku. Nakonec zvažte přidání měkké přikrývky, abyste si udržely teplo v chladnějších teplotách.

Zdroj: freshome.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.