Co jste nevěděli o šicích strojích?

šicí_stroje_PR

V minulosti byly šicí stroje považovány za nejužitečnější vynálezy století. Postupně se šicí stroje rozšířily do celého světa. Není pochyb, že jde o užitečnou věc – kdysi se oděvy šily ručně. Historie šicích strojů sahá až do roku 1810. Šití může být hobby nebo velmi užitečná dovednost. Při koupi nového šicího stroje vás určitě napadá otázka, který šicí stroj je nejlepší. Na trhu jsou různé šicí stroje – pro úplné začátečníky nebo pro zkušené švadleny. Nač si dávat pozor při koupi šicího stroje?

Kvalita

Určitě nebudeme lhát pokud řekneme, že kvalitní šicí stroj vám vydrží celý život. Mezi kvalitní se považují ty, které jsou celokovové.

Samotné používání stroje

Před samotnou koupí si určitě položte otázku, na co všechno chcete stroj využívat. Kvalitní šicí stroje zvládnou šití – závěsů, ubrusů, opravy oděvů z bavlny, knoflíkové dírky, pružné stehy a podobně.

Příslušenství

Kromě samotného šicího stroje je důležité se zaměřit i na příslušenství. Mezi základní příslušenství řadíme náhradní jehly do stroje. Je třeba si dát pozor, jaké jehly pasují do šicího stroje. Některé stroje mají typizované jehly.

Šicí centrum Haišman prodává kvalitní šicí stroje německé firmy PFAF, švédské firmy HUSQVARNA, Viking, japonské stroje BABYLOCK, stroje české značky BOBBIN a podobně. Kromě eshopu můžete firmu najít i v kamenných prodejnách v Praze, Českých Budějovicích a v Pelhřimově.

Proč nakupovat u firmy Haišman?

• Nakupování šicích strojů přímo od dodavatelů,

• Originální české návody,

• Vlastní autorizovaný servis pro záruční opravy i mimo záruční opravy,

• Záruka kompletnosti,

• Zákaznické programy.

Splátkový prodej

Firma také nabízí výhodnou nabídku financování a nákup na splátky. Nemusíte čekat na výplatu, šicí stroj si můžete objednat hned. Financování spotřebitelského úvěru zajišťuje společnost ESSOX s. r. o

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.