Chcete změnu? Zkuste netradiční 3D dřevěné obklady!

3D_obklady_interieru_PR

Když se řekne slovo obklad, většina osob si představí tradiční keramické obkladačky. V současnosti je však nabídka na našem trhu mnohem pestřejší a domů si můžete pořídit i obklady ze dřeva, které jsou vhodné prakticky do každého interiéru.

Široké spektrum využití

Jestliže patříte mezi fanoušky přírodních materiálů a představa 3D obkladů ze dřeva vás zaujala, jistě dychtíte po více informacích. Společnost, jež se v naší republice touto problematikou zabývá, se jmenuje 3D Dřevěné obklady Jiří Horák, přičemž její tvorba nemá v Čechách konkurenci. Tato malá rodinná truhlářská firma se nejprve věnovala tvorbě dřevěných schodišť, avšak postupem času začala právě s jedinečnými 3D obklady v interiérech. 

Aktuálně tak produkuje dřevěný 3D obklad vhodný do jakékoliv místnosti. Dřevo má opravdu všestranné využití, tudíž se nemusíte obávat jeho umístění i v náročnějším prostředí. Není žádný problém vyrobit dřevěné obklady do koupelny, anebo obklady za kuchyňskou linku, kde se zpravidla můžete setkat právě s onou tradiční keramickou variantou. Materiál po předchozím ošetření hravě odolá vlhkosti, případně jinému znečištění, jemuž se obzvlášť v kuchyni častokrát nevyhnete.

Hřejivé teplo domova

Mezi nejoblíbenější umístění dřevěných obkladů však bezpochyby patří interiéry obývacích pokojů či ložnic. Není divu, protože dřevo nainstalované na stěnách vytváří v místnosti velice příjemnou atmosféru. Pokud hledáte něco, co by podtrhlo teplo rodinného krbu, 3D dřevěné obklady jsou rozhodně tou nejlepší volbou. Hodí se jak do bytu, tak do rodinného domku či na chalupu.
Více informací naleznete přímo na webových stránkách společnosti, a to konkrétně na odkaze www.3d-obklady.cz. Mimo jiné tam uvidíte celou řadu fotografií výsledných realizací, díky nimž si budete moci udělat mnohem lepší představu o tom, jak tyto obklady doopravdy vypadají v reálu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.