8 tipů na zastřešení vířivky – Inspirace pro vás

altán s výřivkou

Už vás nebaví déšť, ale chcete si užívat horkou koupel ve vířivce? Zde je pár nápadů, který vás a vaši horkou vanu ochrání i během lijáku. Využití dřevěných altánů, přístřešků, slunečníků, zimních zahrad a dokonce i dřevěných chatrčí, vás doslova nadchne. Existuje celá řada unikátních způsobů, jak porazit déšť a zároveň přidat velmi působivý prvek do vaší zahrady.

1.      Dřevěný altán

Zkuste zapojit svoji kreativitou, se kterou můžete vytvořit skvělý, dřevěný altán. Vtvořte si pro své milované útulný kout k relaxaci a nedržte se při zemi. Dřevěná konstrukce není jen dlouhodobou stavbou, která poslouží svému účelu, ale skvělou ozdobou pro každou zahradu, terasu či dvorek. Jednoduché a pevné. Tento dřevěný úkryt poskytuje stylový úkryt na vířivku.

2.      Schovejte vířivku pod poklop

S tímto řešením vám vířivka nezabere ani drahocenné místo. Tato venkovní sestava je umístěna ve stylovém dřevěném obložení a bezpečné chráněna před nejdrsnějšími vlivy počasí i vlivy okolí. Stačí ji zakrýt plachtou a poklopem. Klidně na ní pak můžete dát třeba venkovní sezení.

3.      Krásné, útulné a chráněné

Rustikální a domácké prostředí, toto stavení poskytuje ochranu snad ze všem nechtěných úhlů pro horkou vířivku, zejména když má zatahovací dveře zavřené během prudkého deště.

4.      Pergola jako z pohádky

Jedním z našich nejoblíbenějších favoritů je tato dřevěná pergola lemovaná květy, pohádkovými světly a zakončený jednoduchou ozdobou srdce, které se sem perfektně hodí. Jako stvořený pro všechny zamilované dvojice pro relaxaci.

5.      Klasický altán

Snadno ho postavíte, sklidíte a přesunete. Ukryje horkou vanu. Klasický altán je rychlý a jednoduchý způsob, jak se vyhnout stavbě něčeho složitějšího. Přichází v úvahu v celé řadě různých tvarů a velikostí. Jen najít altán, který odpovídá vašemu stylu a zapadne do vaší zahrady. Klasický altán sice není tak vytrvalý jako dřevěná konstrukce, ale je skvělou alternativou pro ty, kteří nemají čas ani prostor na vybudování vlastního přístřešku pro své lázně.

6.      Kovový altán

Na elegantním vyvýšení dřevěného obložení, lemovaného lucernami svíčkami a zářícími světly stojí kovový altán s plachtou. Vaši relaxační chvilku nezkazí ani dešťová sprcha.

7.      Dřevěný přístřešek

I když se spustí déšť, tato vířivka zůstane skrytá. Tento jedinečný dřevěný přístřešek doplněný svíčkami na zeleném travním koberci vám umožní vychutnat si teplou lázeň a relaxovat bez ohledu na počasí.

8.      Slunečník

Vířivka pod slunečníkem vypadá minimalisticky a stylově. Může vás také chránit před lehkým deštěm. I když neposkytne plné krytí altánu, elegantní design dodává atmosféru venkovní ploše.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.