10 moderních kuchyní

Kuchyně plné inspirace. Bílá je nadčasovou barvou interiéru, která nikdy nezestárne, neomrzí se a nezklame.

Velký šedý lustr v této bílé moderní kuchyni je hlavním prvkem. Skladovací prostor je bohatý a udržuje vzhled čerstvý a čistý s minimálním množstvím rušivých elementů.

Bílá dominuje této futuristické kuchyni s geometrickými úhly. Zajímavé osvětlení, úžasný stůl a ostatní chladné body v této místnosti jsou doladěny integrovanou sklokeramickou varnou deskou, dřezem i doplňky. Centrální ostrůvek má i odnímatelnou desku.

Tato bílá kuchyně kombinuje materiály a má dokonalý vzhled. Bílé skříňky, podlahy z tmavého dřeva a mramor se snadno spojují. Inspirace s použitím mramoru kuchyni se vždy hodí.

Tato kuchyně má jednoduché armádní skříňky a masivní bílý ostrůvek. Posuvné dveře ze skla vpravo umožňují v místnosti přirozené světlo.

S minimalismem to rozjeďte na maximum. Tato jednoduchá galerijní kuchyně v bílé barvě má dřevěné podlahy z borového dřeva.

Tento moderní podkrovní byt s malovanými betonovými panelovými kuchyňskými skříněmi. Mramor z obývací části slouží jako doplněk druhů materiálů.

Jednoduché kuchyňské skříně vytvářejí bezchybný vzhled, zvláště protože jsou lesklé. V kombinaci s šedou keramickou deskou a mramorovým barem na vyšší úrovni se v této místnosti využívají tradiční materiály s novými pojmy. Jemné doplňky žluté jsou naprosto geniálně začleněny do prostoru.

Zde se zdá, že skříňky jsou jednotlivé a sestavené dohromady v kostkách a jemně rozházených líniích. Vyvýšený ostrůvek je prodvzdušněný a tmavší stůl je dominantou. Černé lampy visí nad stolem v kontrastu k tmavému dřevu.

Tato kuchyň se skládá z jednoduché stěny a panelových skříněk v bílé barvě. Světlé dřevo z podlahových dlaždic se opět objeví v horních skříních. Barevná tapeta přidává modrou barvu.

Návrat k zeleni. Jednoduchá bílá kuchyň používá dřevěné obložení pro definování ostrých hran na těchto skříních bez jakékoliv rukojeti. Vzhled je krásný a útulný.

Zdroj: home-designing.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.