Znáte bezúdržbové ploty a brány?

kovane-oploceni-motiv-verona_PR

Při výběru plotu je potřeba počítat s tím, že by měl vydržet po mnoho let. Zároveň je dobré vybrat takové řešení, které splňuje všechny technické parametry týkající se vhodných rozměrů, snadného ovládání vjezdové brány či například minimální požadavky na údržbu. V článku najdete inspiraci pro výběr plotu i brány.

Bezúdržbové řešení

Pokud uvažujete nad novým plotem, je potřeba pečlivě zvážit všechny varianty a možnosti. Roli totiž hraje nejenom vzhled, ale i funkční prvky týkající se vhodné výšky či nároků na podezdívku. Významným faktorem je také náročnost na údržbu. Některé ploty je totiž potřeba každých pár let natírat a věnovat jim poměrně dost pozornosti, aby si zachovaly svůj reprezentativní vzhled. V tom mají velkou výhodu kované ploty. Díky speciálnímu ošetření kovu totiž nevyžadují naprosto žádnou údržbu a svůj vzhled si udrží i po mnoho let.

kovane-oploceni-motiv-frisco

Snadno ovladatelná brána

Podobně je to u vjezdové brány, kde navíc chceme i snadné a pohodlné otevírání. Na výběr bývá ze dvou základních variant. Jde o posuvnou či křídlovou bránu. Jejich provedení by v ideálním případě mělo ladit se zbývajícím plotem. Téměř samozřejmostí je dnes řešení na míru hlavně pro realizaci automatické brány na dálkové ovládání.

Profesionální řešení

Příprava, výroba a následná montáž kvalitního plotu na klíč od prověřené firmy je sázkou na jistotu. Díky kombinaci všech důležitých činností je výsledek precizní, což umožňuje zachovat dlouhou životnost po mnoho let. Pokud si navíc vyberete bezúdržbové ploty, v dalších letech nemusíte řešit žádné starosti s plotem, vchodovou brankou či bránou pro vjezd. Přibližnou cenu nového plotu navíc jednoduše zjistíte z pomocí praktického online konfigurátoru, kde na jednom místě také uvidíte varianty a typy, ze kterých můžete vybírat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.