V montovaném domě budete bydlet do půl roku. Poté už jen šetříte na energiích

Bydlet ve svém vlastním novém domě už půl roku po zahájení stavby? Pokud jste někdy slyšeli o montovaných domech, víte, že je to možné. Vyberete si z předem dané nabídky několika domů, firma přiveze jednotlivé díly na váš pozemek, sestaví je a můžete se začít stěhovat. Montované domy od J.Group na podobném principu fungují, nabízí vám však více možností, jak vzhled a funkčnost vašeho budoucího bydlení ovlivnit.

Proč si nechat postavit montovaný dům?

Hlavní předností je rychlost výstavby. Díky tomu, že dům je konstruovaný jako stavebnice, její poskládání trvá daleko méně než stavět dům z cihel. Od vydání stavebního povolení se do nového můžete stěhovat už za tři měsíce.

Výhody montovaných domů od J.Group

Společnost J.Group si veškeré díly svých dřevěných stavebnic vyrábí sama. Stoprocentně se tak lze spolehnout na jejich kvalitu a přesnost. Jinak řečeno, vše bude dokonale sedět a těsnit.

Sami si zvolte, v jakém domě chcete bydlet

Bavíme se zde o stavebnicích, možná si proto říkáte, že budete mít na výběr z několika málo typů domů. Na www.jgroup.cz skutečně naleznete katalog obsahující montované domy na klíč. Je jich zde však zhruba 40 v různých velikostech, od malých třípokojových bungalovů až po veliké rodinné domy, vhodné pro celou rodinu. Pokud byste nenašli žádný, který by odpovídal vašim představám, můžete si nechat navrhnout svůj vlastní.

Nízkoenergetické domy šetří vaši peněženku

S montovaným domem také ušetříte náklady na běžný provoz. Jsou totiž konstruované jako nízkoenergetické. V běžném rodinném domku o velikosti zhruba 100 metrů čtverečních zaplatíte jako čtyřčlenná rodina necelých 20 000 Kč za všechny energie. Tato částka je orientační, můžete však navštívit některé ukázkové domy a probrat s jejich majiteli, kolik skutečně za energie platí. O moc více to rozhodně nebude.

Zeptejte se majitelů vzorových domů, jak se jim v montované dřevostavbě žije

Montované dřevostavby Plzeň jsou již poměrně rozšířené, spousta domů už má své majitele. V rámci prohlídky vzorových domů se jich zeptejte, kolik ročně platí za energie, jestli se jim takové bydlení vyplatí, jak probíhala stavba, zdali se skutečně stěhovali tak brzy, jak jim bylo slíbeno, a na spoustu dalších otázek, které vás v souvislosti se stavbou montovaných domů zajímají. Nikdo jiný než lidé, kteří v takovém domě již bydlí, vám na ně lépe neodpoví, využijte tak této šance.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.