Dřevěná střešní okna s dvojskly nebo trojskly?

Dřevěná střešní okna TOSO mohou být vybavena dvojskly nebo trojskly. Podle čeho je vybírat a jaké mají parametry? To vám poradíme v dnešním článku. 

Dřevěná střešní okna jsou vyrobena z lamelované a výběrové severské borovice s bezchybnou strukturou v nejvyšší možné jakosti A+, což oknům zaručuje dlouhou životnost, pevnou konstrukci a pěkný vzhled splňující i nejpřísnější estetická kritéria. 

Dřevěná střešní okna TOSO

Dřevěné části střešních oken jsou podtlakově impregnovány vakuovou impregnací a dřevo je opatřeno dalšími dvěma vrstvami ekologického laku, který nakonec dokonale podtrhne přírodní strukturu a krásu dřeva. Dřevo na dřevěná střešní okna navíc pochází z lesů spravovaných certifikovaným systémem podporujícím trvale udržitelné lesní hospodaření. TOSO vlastní certifikaci PEFC – Programme for the Endorsement of Forest Certification. 

dřevěná_střešní_okna_toso

Dřevěná střešní okna TOSO s dvojskly 

Do střešních oken TOSO jsou používána nová dvojskla, ve kterých jsou místo jednoho aplikovány dva nízkoemisní povlaky. Díky tomu zasklení odráží v zimě více tepla zpět do místnosti, snižuje náklady na energii a zlepšuje komfort bydlení. Energeticky úsporné řešení zajišťuje lepší součinitel prostupu tepla U = 1,0 W/m2K. Pro dlouhou životnost jsou okna vybavena tvrzeným zasklením odolným proti krupobití. Dřevěná střešní okna s dvojskly a zateplovacím rámem jsou v maximální kvalitě za příznivé ceny. Okna s tvrzenými dvojskly plněnými argonem disponují nastavitelnou mikroventilací, certifikací CE a zárukou 10 let. 

Dřevěná_okna_rolety

Dřevěná střešní okna TOSO s trojskly

Nová, energeticky úsporná, dřevěná střešní okna TOSO s nízkoenergetickými trojskly slouží pro ještě lepší izolaci zajišťující komfortní bydlení v každém ročním období. Dvě komory v porovnání se standardními jednokomorovými dvojskly zajišťují lepší izolaci, méně tepelných ztrát v zimě a zadržení průniku tepla v létě. Lepší hodnota U je u zasklení i okenního rámu, což snižuje náklady na vytápění i znečištění životního prostředí. Obě komory jsou vyplněny vzácným plynem argonem a tvrzená skla odolná proti krupobití jsou opatřena nízkoemisivní vrstvou. Výsledkem je skvělá hodnota U = 0,7 W/m²K. Dřevěná střešní okna s trojskly disponují možností mikroventilace s nastavitelnou intenzitou větrání.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.