Tipy na vánoční ozdoby aneb zdobíme stromeček

Nemusíte za ozdoby na vánoční stromeček hned utratit celou výplatu. Můžete na něj pověsit vlašské ořechy, které necháte přírodní, nebo je vyzdobíte zlatou barvou. Všechno, co je přírodní, bude na vánočním stromečku vypadat dobře. Dodáte svátkům pravou vánoční atmosféru a nezaměnitelnou vůni Vánoc. Přinášíme inspirace na zdobení vánočního stromečku.

Svou vánoční výzdobu si můžete zpestřit, i když nechcete utrácet za vánoční ozdoby v obchodech. Vytvořte si vánoční dekorace letos sami. Stačí pár nápadů, zapojit fantazii a pustit se do díla. Vaše děti zapojte taky. Vánoční pohoda může vypadat i jinak než běhání a shon v nákupních centrech.

Typ: Jak prostřít stůl na vánoční večeři?

Vykrajovací formičky na perníky

Jednoduchou ozdobou na vánoční stromeček jsou perníčky, ke kterým potřebujete vykrajovací formičky na perníky. Můžete ale i samotné formičky přivázat na stužky a pověsit je jako dekoraci na vánoční stromeček. Ozdoby jsou jednoduché, ale krásné.

Zdroj: theromantic.com

Vánoční ozdoby z plodů a koření

Jednoduchá a krásná jsou usušená kolečka pomerančů nebo jablek. Není těžké ani pověsit na stromek vlašské ořechy, kaštany a žaludy. Můžete ovázat celou skořici lýkem a zavěsit ji na stromeček. Váš dům či byt bude nádherně vonět. Záleží jen na vás, co zkusíte na vánoční stromeček umístit.

Zdroj: craftyweekend.com

Zkuste větvičky a plody

Zkuste ozdobit vánoční stromeček jinou rostlinou. Kolem větviček se šípky a jeřabinami omotejte červenou stužku a uvažte je pak na stromeček. Použít můžete i větvičky stříbrného cypřiše, zbarveného zimostrázu, zlatavé formy buxusu i magnólie. I umělému vánočnímu stromku dodáte jemný nádech přírody. Na stromeček můžete navěsit i jablíčka či kaštany.

Zdroj: bsuperb.com

Vánoční ozdoby ze šišek

Vhodným materiálem na výrobu domácích vánočních ozdob jsou i obyčejné šišky. Můžete z nich udělat krásné ozdoby nejen na stromeček. Zkuste je navázat na stuhy a připevnit k háčku. Šišky jsou krásné i jako dekorace na stůl. Použijte misku nebo svícen, šišku do ní postavte, přilepte lepidlem a na špičku přidejte hvězdičku nebo ponechte šišku jen bez zdobení. Jednoduchá vánoční ozdoba na sváteční stůl i vánoční stromeček je na světě.

Zdroj: itallstartedwithpaint.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.