Potřebujete výrobu krabic na míru? Oslovte firmu Krabice

Už název této pražské firmy napovídá, že pokud jde o krabice, jste na správné adrese. Firma Krabice s.r.o. je menší kartonážní společnost, která se specializuje na zakázkovou výrobu krabic i prodej hotových obalů z vlnité lepenky.

Společnost Krabice s.r.o. nabízí hotové kartonové krabice z lepenky i klopové krabice, ale tyto výrobky též vyrábí na míru požadavkům zákazníků. Firma má vždy skladem nejpoužívanější typy krabic a lze si je snadno ihned odebrat. Možný je osobní odběr, ale i zaslání některou z přepravních služeb či Českou poštou. Stálým zákazníkům firma výrobky sama přiveze.

Využít lze i ekonomický nákup nestandardních rozměrů krabic z nadprodukce firmy. Ty se prodávají se slevou. Součástí kompletní nabídky je též výplňový materiál, lepicí pásky, bublinkové a ovíjecí fólie, včetně dvouvrstvé vlnité lepenky v rolích.

Výroba vlastních krabic již do 24 hodin

Společnost má mnohaleté zkušenosti s výrobou krabic a papírových obalů z vlnité lepenky. Jde nejen o přepravní krabice, ale i různé dekorační balení s tvarovými výseky. Ty si je možné objednat již od 20 ks výrobku. Ve firmě vám poradí s návrhem vlastní krabice, připraví vzorek, následně zajistí vhodný výplňový materiál. Standardně je zakázka výroby krabic realizovaná v rozsahu pěti dnů od objednávky. Avšak v rámci Prahy je možná i expresní výroba krabic a dodání k zákazníkovi již do 24 hodin.

Výrobky z kvalitní německé lepenky

Lepenková krabice z produkce Krabice s.r.o. je vždy vyrobena z lepenky od prestižního zpracovatele z Německa. Firma nabízí krabice z třívrstvé vlnité lepenky (3VVL) s vlnou E (tzv. mikrovlna), B a C. Dále krabice a obaly z pětivrstvé lepenky (5VVL) s vlnou EB a BC. Lepenky mohou mít povrchy typu hnědá/hnědá, bílo/hnědá, bílo/bílá.

Objednejte si u Krabice s.r.o. vlnitou lepenku ve formě přířezů k výrobě obalů, klopové krabice, krabice s víkem, skládané obaly, zasouvací obaly i vnitřní balicí prvky. Produkty společnosti doporučují ASSCO (Asociace výrobců kartonáže) i FEFCO (Evropská federace výrobců vlnitých lepenek).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.