Plastové bazény na zahradu

Podzemní Bazény Šulc

Láká vás vlastní bazén a váháte, zda si pořídit nadzemní nebo rovnou zapuštěný? Nenechte se odradit vyššími pořizovacími náklady a dejte podzemním bazénům šanci. Můžete si jej pořídit i se střechou a klidně třeba na splátky. 

Dopřejte si možnost plavání nejen v létě 

Pokud si pořídíte zapuštěný bazén i se střechou, nemusíte se spoléhat pouze na veřejná koupaliště. Budete si užívat vodní radovánky v pohodlí svého domova na vlastním pozemku po většinu roku. Kromě zahrady jej lze umístit i do interiéru a zaplavat si i v zimě. Koupací sezónu si však můžete prodloužit i v případě umístění bazénu do zahrady, na který je snadné nainstalovat zastřešení. Zapuštěné bazény vám zaručí úplné soukromí a nemusíte být odkázáni na vrtkavost počasí.

Jde to i bez chemie

Podzemní Bazény Šulc jsou osazeny UV lampou, ionizérem a přírodními polymery pro údržbu vody bez chlóru. Tyto bazény jsou vhodné i pro malé děti, astmatiky a alergiky, kterým chlór způsobuje podráždění kůže, očí i horních cest dýchacích. Zničí se bakterie i viry a jednoduché organizmy se nebudou množit. Své zdraví nezatížíte škodlivou desinfekcí. Moderní design bazénu příjemně dotvoří celkový vzhled zahrady. Demontáží bazénu na zimu se nemusíte vůbec zaobírat.

Žádná demontáž a snadná údržba

Zapuštěný bazén má snazší údržbu. Stěny nádrže jsou zboku chráněny půdou a teplota vody zůstává stabilní. Díky tomu ji není nutné tak často měnit a šetříte náklady za vodu. U nadzemních bazénů je to naopak, protože vodu chrání jen tenké stěny, teplotní šoky způsobují rychlejší degradaci vody a množení mikroorganismů

S bazénem na splátky se můžete koupat dříve

Vysněný plastový bazén na splátky můžete díky rychlému a snadnému vyřízení splátek brzy na zahradě brzy. Výši úvěru i počet splátek si nastavíte podle vlastního uvážení. Nemusíte čekat a odkládat výstavbu zahradního bazénu. Můžete ho mít hned a získat bazén s úvěrem na míru. Odborníci vám rádi pomohou s výběrem a poskytnou vám všechny informace, které potřebujete pro realizaci zapuštěného bazénu včetně kontaktu na úvěrového specialistu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.