Objednejte si službu čištění koberců v Praze

Přemýšlíte, co se starým ušpiněným kobercem? Ne, nemusíte hned zvažovat to nejdrastičtější řešení, že jej vyhodíte. Nechte jej profesionálně vyčistit.

Ze starého koberce nový

Koberce v našich bytech, ale i ve firmách či na různých veřejných místech, mohou vypadat zanedbaně, pokud se delší dobu udržují pouze běžným čištěním. Jednou za čas to chce skutečně profesionální čištění. Díky speciálním metodám čištění se nejen dokonale odstraní roztoči a další patogeny. Důležité též je, že se oživí vlas koberce a ten se díky regenerovanému vláknu doslova rozzáří.

Takto účinnou hloubkovou metodu čištění koberců nabízí pražská společnost Oldřicha Bočka. Jde o čištění mokrou metodou za pomoci speciálního stroje. Ten pod tlakem do koberce vstřikuje čisticí prostředek a následně jej pak z koberce odsává. Vše lze ještě kombinovat s čištěním pomocí kotoučového ev. rotačního stroje.

Profi čištění koberců však umí zatočit i s roztoči

Roztoči jsou problematickými alergeny a jsou podezřelí, že se podílí na vzniku astmatu, nebo minimálně tento problém zhoršují. Firma Oldřicha Bočka pracuje se speciálním roztokem, který se vpraví do koberce a je schopen zlikvidovat až 95 % roztočů.

Firma čistí koberce již zmíněnou mokrou cestou, ale též suchou

I pro suchý způsob čištění má společnost kvalitní stroje. Nejde samozřejmě o pouhé vysávání. Při čištění se aplikuje sypká čisticí směs. Metoda se používá třeba tehdy, když není mokré čištění možné z důvodu nutnosti ihned po čištění koberec používat.

Čisté koberce v Praze

Oldřich Boček – to je čištění koberců v Praze a v okolí. Jde především o klíčové městské části Praha 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10. Firma však koberce ráda vyčistí i v okolí Berouna, Kladna a v Neratovicích.

Kromě čištění koberců nabízí firma i čištění sedacích souprav a celkového čalounění i speciální čisticí metodu – čištění ozonem. Díky této technologii lze odstranit až 100 % virů, bakterií, roztočů či plísní, včetně zápachu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.