Nechcete se nachladit z klimatizace? Zkuste podlahové chlazení!

aquatherm black system

Máte v práci nesnesitelné vedro, ale klimatizace nepomáhá? Pro výrobní haly, zasedačky, nebo velké otevřené kanceláře a jiné velké prostory je prakticky nemožné zařídit, aby byly celé chlazené jednoduchou klimatizací. Střed místnosti je teplý, protože je daleko od klimatizace, a lidé, kteří pracují poblíž stěny, jsou nachlazení. Pořiďte si takový způsob chlazení, který ochladí celou místnost stejně. Podlahové chlazení chladí rovnoměrně po celé podlaze a je tak skvělým řešením pro místnosti, které by jinak klimatizace nezvládla.

Pro podlahu i strop

Podlahové chlazení Aquatherm black system od firmy Aeroflex je flexibilní řešení, které se dá nainstalovat do podlah, ale i do stropů a stěn. Celý systém chlazení tak nijak neovlivňuje přirozené proudění vzduchu v místnosti. Je založen na vedení vody tímto potrubím a jeho neustálého přepínání mezi chlazením a topením, díky čemuž umožňuje udržovat stálou teplotu, jakou si zvolíte. Tento systém také záměrně využívá betonového jádra budovy a jeho teplotních vlastností. 

Aquatherm-black-system

Spousta výhod, které na první pohled nevyniknou

Podlahové chlazení tímto způsobem má spoustu výhod, které na první pohled nevidíte. Díky tomu, že nijak neovlivňuje proudění vzduchu se nikdo nemusí obávat průvanu. Dosáhnete přesně té teploty, kterou od svého pracovního prostředí vyžadujete, a to po celé místnosti, a navíc to není energeticky náročné. Od tohoto druhu chlazení nijak nepráší a nikoho tak nebude dráždit prach ve vzduchu, a ani pro to nemusíte čistit klimatizační filtry. Ovládání celého systému je velmi jednoduché a je tak uživatelsky přívětivé. Díky vysoké míře prefabrikace je instalace rychlá. Velkou výhodou tohoto systému je také jeho snadné rozšíření. Co začne podlahovým chlazením dnes může pokračovat stropním zítra, a časem třeba i ve stěnách. Už tak nikdy nebudete muset řešit nepříjemné vedro v pracovním prostředím, nebo naopak velkou zimu.

aquatherm-black-system

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.