Máte doma skladiště? Vestavěná skříň vás ho zbaví

vestavěná_skříň_PR_levne-skrine

Skříň byste měli vždycky kupovat o něco větší, než aktuálně potřebujete. Je totiž naprosto běžné, že věcí přibývá. Místa je stále nedostatek a své by o tom mohli vyprávět zejména ti, co žijí v menších bytech. Jestli situace u vás doma dospěla do takové fáze, že to u vás vypadá spíš jako na skladišti, je nejvyšší čas s tím něco dělat.

Ptáte se, jaké je řešení, když nemáte místo na další skříně a komody? Zkuste vestavěné skříně. Potřebují daleko méně místa, přitom jsou dost prostorné.

V čem spočívá kouzlo vestavěných skříní?

Zaberou vám docela málo místa. Vestavěná skříň může mít na hloubku například jen 60 cm, přesto se toho do ní vejde opravdu hodně. Je totiž od podlahy až ke stropu. Na první pohled se může zdát nepraktické, že do vrchních polic nedosáhnete, ale tam si přece můžete ukládat věci, které nepotřebujete úplně každý den – třeba sezónní oblečení.

Vestavěná skříň také nijak nenarušuje celkové uspořádání místnosti, vlastně jen posune zeď. Skříně se často instalují podél celé jedné zdi do ložnice, chodby, dětského pokoje nebo obýváku, nicméně můžete je dát i na méně obvyklá místa. Dají se instalovat dokonce i pod schody.

Další úsporu místa zajišťují posuvné dveře

Vestavěné skříně mívají posuvné dveře, což znamená další úsporu prostoru. Dveře, které se posunují jen po kolejnici, nevyžadují žádný speciálně vyhrazený prostor na otevírání. Proto je možné ostatní nábytek umístit blízko ke skříni. Posuvné dveře se také snadněji otevírají, například i lidem na vozíčku, a nehrozí u nich bolestivé skřípnutí prstů do pantů. Při výběru kvalitního provedení je navíc pohyb dveří po kolejnici tichý.

Zpracujte si návrh zdarma

Zajímalo by vás, jaká je cena takové vestavěné skříně? Nedívejte se na žádné teoretické nabídky, využijte pro návrh vestavěné skříně konfigurátor, který vám rovnou prozradí cenu. Najdete ho na webu levne-skrine.cz, kde je možné rovnou si levné skříně zakoupit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.