Jaké vchodové dveře jsou nejprodávanější?

Vchodové-dvere-Slovaktual_PR

V současné době existuje nespočetné množství vchodových dveří, které se liší především materiálem a provedením. Postupem času se trendy změnily a výrobci používají jiné materiály než před takovými dvaceti lety. Pokud chcete sáhnout po moderním řešení, které je oblíbené i u jiných zákazníků, v následujících řádcích vám představíme, jaké možnosti se vám nabízejí.

Velkou roli hraje kromě kvality materiálů také design a v neposlední řadě i cena. Ideální je najít kompromis mezi těmito jednotlivými parametry.

HPL dveřní výplně

Prvenství si v žebříčku drží jednoznačně vstupní dveře s HPL výplní. Pod danou zkratkou se skrývá anglické spojení High-Pressure Laminate. Charakteristickým rysem těchto dveří je opláštění impregnovanými pryskyřičnými deskami z obou stran, přičemž dané desky se lisují při vysoké teplotě a vysokém tlaku. Vzniká tak pevná homogenní deska, která splňuje i vysoké nároky na bezpečnost a odolnost.

Výplně dveří HPL se vyznačují vysokou odolností a tuhostí, nízkou tepelnou roztažností a minimálními nároky na údržbu. Protože se jedná o hydrofobní materiál, nemusíte se obávat poškození vlivem deště či nepřízně počasí, která u jiných matriálů bývají běžná. Popularitě se vstupní dveře těší především díky dlouhé životnosti, na niž zákazníci stále více apelují. S HPL výplněmi se setkáte u různých druhů dveří – plastových i hliníkových.

Jaké designy jsou oblíbené?

Dveřní výplň jsme si už ujasnili, a teď se ještě podíváme na nejprodávanější vchodové dveře z designové stránky. Žádané jsou zejména šedé odstíny a dekor dřeva. Elegantní jsou alternativy s prosklením, protože propouští na chodbu přirozené světlo. Nemusíte se bát, že by vám do domu někdo viděl, protože zvenčí má sklo takovou povrchovou úpravu, že přes sklo nelze vidět.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.