Jak zvolit ten správný bazén?

Přemýšlíte nad pořízením bazénu a nevíte, z jakých možností máte na výběr? Se zařizováním kvalitní zapuštěné varianty neotálejte a první práce naplánujte již na podzim. Uvidíte, že díky včasné přípravě stihnete následující sezónu hned od začátku. V článku najdete inspiraci na několik druhů bazénů a jak si přizpůsobit výsledný vzhled vlastním představám.

Efektní přelivové bazény

Luxusní vzhled s jemnou přelivovou hranou je něco, co dokonale odlišuje přelivové bazény. Díky mírně sníženému okraji působí hladina vody v dokonalé rovině s terénem okolo. Přebytečná voda lehce odtéká do připravených, ale zároveň na první pohled neviditelných žlabů po okraji. Volbou této varianty dosáhnete efektního a čistého vzhledu s perfektním splynutím s okolím.

Zapuštěné skimmerové bazény

Klasickou variantou zapuštěnou do země jsou oblíbené skimmerové bazény. V kvalitním provedení při výběru značkového řešení získáte skutečně dlouhotrvající a stále krásně vypadající součást zahrady. Skimmerové bazény nabízí jednoduchou údržbu a snadné udržování v čistotě díky neustálému proudění vody přes skrytou filtrační jednotku.

Vzhled kompletně podle vašich představ

Toužíte po originálním vzhledu bazénu, který jen tak nikdo nemá? Potom si vyberte z celé řady fólií vyrobené pomocí speciální technologie a odolné proti UV záření. Tyto bazény vypláštěné těžkou fólií vám umožní obdivovat přesně takový vzor stěn a dna, jaký si představuje, a to naprosto bez kompromisů. Vytvořit dokonalou souhru s okolním vybavením tak bude ještě o něco jednodušší.

Pokud se pustíte do realizace bazénu, myslete na to, že jde o velkou investici, a vsaďte na kvalitu. Bazén ALBIXON perfektně zhmotní vaše představy o domácím koupání. Kromě samotné realizace včetně potřebné techniky si můžete objednat také zastřešení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.