Gottwald Fotovoltaika nabízí inovativní řešení fotovoltaiky od Alpha Storion

Přeměna sluneční energie na elektrickou. Přesně tak by se dala jednoduše charakterizovat fotovoltaika, o kterou je v posledních letech nevídaný zájem. Významným tuzemským dodavatelem fotovoltaického řešení je společnost Gottwald Fotovoltaika, která nabízí kompaktní produkt od výrobce Alpha Storion.

Fotovoltaika je proces využívající fotovoltaické články. Spojují se do jednoho celku, tedy takzvaného solárního, respektive fotovoltaického panelu. Standardní rozměry takového panelu bývají 165×100 centimetrů, ovšem je možné, že někteří výrobci sestavují panely jiných rozměrů. S jedním takovým panelem ušetříte třeba energii za pračku na celý rok, protože dokáže vyprat okolo tří stovek praček prádla.

Fotovoltaika je šetrná k přírodě

Co se výkonu týče, záleží vždy na konkrétním zařízení. Fotovoltaiku od dodavatele Alpha Storion tvoří dva systémy, a to EMS a BMS. První zmíněný systém se stará o to, aby z baterie proudilo pouze tolik energie, kolik je potřeba, a tím pádem nedocházelo k jejímu zatěžování. Zatímco druhý BMS systém zajišťuje optimální vyrovnání jednotlivých článků baterie.

Fotovoltaika šetří peněženku i přírodu. Výroba, provoz i montáž solárních panelů je jednoduchá, rychlá a bez stavebních úprav.

Alpha Storion pokryje potřeby domácnosti

Gottwald Fotovoltaika zvolila inovativní soustavu od výrobce Alpha Storion hned z několika důvodů. Prvním je jednoznačně kvalita. Systém pokryje spotřebu elektrické energie běžné domácnosti, přičemž přebytek ukládá do baterie, a potom se tato energie využívá během dnů, kdy není třeba slunečno.

Velkou výhodou je, že můžete požádat o příspěvek z dotačního programu Nová zelená úsporám, přičemž s žádostí vám společnost Gottwald Fotovoltaika také pomůže. V neposlední řadě vám zajistí záruční a pozáruční servis.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.