Designová kuchyně středobodem interiéru

Designové kuchyně

O kuchyni se říká, že je srdcem domova. Ta nejdůležitější rodinná rozhodnutí dokonce padají přímo u kuchyňského stolu. U toho se většinou schází celá rodina, s níž se na sklonku dne probírají radosti i strasti všedního dne. Především se však v kuchyni připravují různé dobroty. A protože láska mnohdy skutečně prochází žaludkem, měli bychom se postarat o to, aby byly co nejchutnější a nejlahodnější. A k tomu nám správně navržená kuchyně spolu s naším kuchařským umem dopomůže. Respektive tomu tak může být.
Po jaké kuchyni toužíte? Malé komorní, nebo spíše velké, ve které budete moci rozehrát to pravé kulinářské divadlo? V první řadě si uvědomte, že pojem ideální kuchyně neznamená automaticky kuchyni velikou. I s malým kašpárkem, když jsme u těch přísloví, se může hrát velké divadlo. A i na malém prostoru se dá rozjet skvělá gastronomická show.

Zaměřeno na ergonomii

Kvalitní, respektive maximálně vyhovující kuchyně je především ergonomická. S dostatečným množstvím úložných prostor a prostornou pracovní plochou. Také si uvědomte, že při vaření by vás od jednotlivých spotřebičů neměla dělit vzdálenost větší než pár kroků. Jinak se z přípravy pokrmů stane nežádoucí závod na dlouhou trať.

Bez kompromisů to nepůjde

Realitou většinou bohužel je, že při navrhování kuchyně se neobejdeme bez kompromisů. Základem je samozřejmě prostor, který máme k dispozici. Šikovné kuchyňské studio ovšem i pro ten na první pohled nejméně vyhovující prostor navrhne a zrealizuje kuchyni, která vám bude dobře a dlouho sloužit. V tomto ohledu lze více než konvenční kuchyně z obchodů s nábytkem doporučit designové kuchyně na míru.

Kuchyně z masivu, nebo kovu a betonu?

Taková kuchyně samozřejmě může mít spoustu podob. Velmi luxusní jsou například dřevěné kuchyně z masivu. Odolné a luxusní na pohled. Nebo se vám zamlouvá spíše kombinace matné a lesklé barvy skříněk s linkou? Velmi zajímavě vypadá i kombinace dřeva s kovem či betonem. Možnosti zkrátka jsou nepřeberné a ochotně vás do nich zasvětí například v ostravském interiérovém a projekčním studiu Zařizujibyt.cz. Bytový architekt vám připraví 3D návrh, poradí s barvami i materiálem. A nejenom to. Dokonce poradí i s tím, jak na rekonstrukci kuchyně pro vozíčkáře. Zkrátka udělá vše pro to, aby se vaše nová kuchyně stala chloubou vaší domácnosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.