Design pro moderní hliníkové ploty

hliníkové ploty

Hliníkové ploty jsou novým trendem, o tom nemůže být pochyb. Hliník je moderní materiál, který umožňuje vytvářet lehké, trvanlivé, bezúdržbové a vysoce odolné výrobky. 

Hliníkové konstrukce unikátních tvarů na sobě nesou kabát v podobě moderních povlaků vyrobených práškovou polymerací, díky které lze dosáhnout jakýchkoli barev i odstínů. Povrch mohou mít plotové panely lesklý i matný. Široká škála variant výplní i snadné řezání hliníku posouvá hranice designu plotů, vjezdových bran i zábradlí a ty mají tisíce podob. 

Moderní plot je bezúdržbový a stále krásný

Hliníkový moderní plot je oblíbený i díky vynikajícím vlastnostem. Hliníkové systémy oplocení, plotové dílce, vstupní branky, otočné i elektrické posuvné brány mají dlouhou životnost, jsou bezúdržbové a stále vypadají skvěle. Kvalitní hliníkové oplocení i jeho součásti jsou vyrobeny z hliníkových profilů se speciálně ošetřeným povrchem vypalovanou práškovou barvou a pevné spoje jsou z nerezu. Všechny výplňové uzávěry zůstávají skryté, což dodá konstrukci lehkost, celistvost a nevšední eleganci

Možnosti vzhledu hliníkových plotů

Už v návrhu uvidíte 3D rozvržení, kde jsou vykresleny barvy, rozměry, textura i struktura výplně. Hliníkový plot na míru může mít decentní minimalistický vzhled, zahrnovat romantické obliny i přesné geometrické tvary. Výplně mohou dostat i ryze extravagantní a futuristický vzhled, který podtrhnete tónem barvy. Oblíbený je třeba vzor pavučiny, různých druhů listů i květů. Plot i zábradlí balkónů a teras mohou zdobit i nápisy. Můžete mu dát starobylou podobu plotů zámeckých zahrad, historických budov i opevnění hradu

Praktický tvar i jedinečný design

Samotný design, sílu vzoru i velikost lze přizpůsobit i účelu. Ten může být ryze praktický, který chrání vaše soukromí, aby nebylo vidět do zahrady, neprášilo se od cesty a děti na zahradě byly v bezpečí. Pokud popustíte svou fantazii ve prospěch účelu designovému, moderní hliníkové ploty pozvednou charakter domu i zahrady. Unikátní hliníkovou konstrukci mohou mít prosklené hliníkové altány, baldachýny, pergoly, zahradní zástěny, zahradní paravány, zimní zahrady i průzory. Pokud ještě stále tápete při výběru, prohlédněte si fotografie realizací a přečtěte reference.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.