Dejte svému bydlení barvy – barevné fólie na oknech umí kouzlit se světlem

Barvy do našeho života patří. Často se jim však ze strachu i ve snaze o vytvoření univerzálního prostého interiéru či exteriéru vyhýbáme. Nevadí to, pokud se pak do toho nebojíme vstoupit odvážně třeba s barevnými skly. Ideálním řešení je dát sklu, ale rovněž plastovým deskám, barvy za pomoci lepicích fólií.

Máte jednolitý interiér v bílé barvě? Tak to je vše připraveno k tomu, abyste jej rozzářili zajímavými detaily z barevných fólií. Lze s nimi oživit prosklení na interiérových dveřích, na prosklených skříňkách kuchyňské linky či nábytku, na skleněných stěnách v interiéru, ale též třeba na oknech. Firma Steinbauer a spol. nabízí barevné fólie na okna – průhledné i neprůhledné se zajímavými vlastnostmi.

Barvy pro interiér i exteriér

Barevné fólie na oknech vnesou barvy do interiéru, stejně tak barevně však oživí i exteriér. Září do dálky jako nádherná barevná homogenní plocha. Fólie firma na stránkách Hanitafolie.cz nabízí v 16 barvách, které však lze lepit i na sebe, takže možných kombinací lze vytvořit mnohem více. Třeba v kombinaci s transparentní matnou fólii jde vytvořit dokonce efekt barevného pískovaného skla.

Co barevné fólie na okna umí?

Aplikovat se dají nejen na sklo, ale i na polykarbonátové desky a PVC desky. Dají se aplikovat celoplošně, též jen na části skla. Dokonce s nimi vytvoříte různé kreativní obrazce. Fólie zpevňují zasklení, takže to je odolnější proti poškození. Odfiltrovat umí až 99 % UV záření. Aplikovaná fólie vytváří homogenní povrch, přitom plocha je průhledná, bez nežádoucích zrcadlových odrazů.

Firma nabízí několik druhů barevných fólií na sklo pro různé typy použití. Jde již o zmíněné barevné fólie transparentní, tedy průhledné, avšak též o neprůhledné a neprůsvitné fólie, které se používají třeba pro reklamní účely. Fólie snižují oslunění v interiéru a umožňují kreativně pracovat s barvou i se světlem. Hodí se pro použití v novostavbách i v starých zástavbách. Dokonce slouží i na historických objektech.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.