České sedací soupravy na míru

Pokud máte rádi české produkty a právě chcete vybavit svůj obývací pokoj, nebo přijímací koutek v kanceláři, zkuste si nechat vyrobit sedací soupravu od českého výrobce na zakázku přímo míru.

I když je nabídka na trhu velmi široká, někdy se těžko vejde do našich představ i do daného prostoru. Možnost výroby sedací soupravy nebo pohovky přímo na míru ocení zejména klienti s jasnou vizí. Můžete si tak nechat vyrobit sedací soupravu ve firemních barvách, sladit ji se závěsy v místnosti, nebo s dalším vybavením v interiéru. Navíc není žádný problém přizpůsobit tvar či velikost danému prostoru. Hravě tak vyřešíte potíže s omezeným místem nebo atypickým tvarem zákoutí.

České sedací soupravy na míru

K dispozici je 1 000 kusů vzorníků látek a 400 vzorníků pravé hovězí kůže. Určitě se najde prostor i pro vaše sny a vize. Ryze české sedací soupravy vyrobené na míru jsou vyrobeny s precizní pečlivostí z vysoce kvalitních materiálů. Zvolte si velikost, barvu, vzor i materiál. Vaše pohovky, sedačky a postele dostanou zcela jiný rozměr. Vsadit na kvalitu se rozhodně vyplatí. Komunikace s českým výrobcem je vždy snadnější a nemusíte se bát složité reklamace. Garance precizní výroby vám dává záruku, že tyto produkty budou opravdu kvalitní a vydrží vám dlouhá léta. Český výrobce s názvem Sedací soupravy na míru – Pšenčík navíc nabízí i příznivé ceny. Výběr vaší sedací soupravy Praha doslova nezná mezí.

Sedací souprava i postel podle vašich představ

Pokud se vám do prostoru hodí klasická, rohová či rozkládací sedačka vhodná i na spaní, bude vám zhotovena v požadované velikosti a podle vašeho přání. Můžete své interiéry doplnit také o křesla a taburety. Lze si zvolit tvrdost výplní podle vaší hmotnosti a postele na míru doplnit zdravotní matrací. Kvalitní výplně jsou zárukou dlouhé životnosti. Specializací českého výrobce jsou velmi oblíbené rohové sedací soupravy do U, které mohou být rozkládací i s úložným prostorem. Čalounění může být v široké škále látek, z umělé či pravé hovězí kůže. Kostry sedaček a pohovek ze smrkového masivu jsou sešroubované tak, aby vám vydržely 20 let. Bukové nebo dubové kostry mají životnost až 70 let. Nechte se hýčkat českou kvalitou, komfortem a pohodlím.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.