Hrozíte se výše faktury za energie? Změňte dodavatele

Elektroměr

Máte strach, až vám už zase pošlou vyúčtování za plyn a elektřinu? Zřejmě asi víte, čeho se bojíte. Vysoké výdaje jsou dnes bohužel spjaté především s velkými dodavateli energií. Vy ovšem určitě nemusíte nutně platit peníze navíc! Přejít k menšímu dodavateli se dá prakticky kdykoli. Záleží pouze na vás. Pokud si říkáte, že v tom bude beztak nějaký ten háček, nemusíte mít pravdu. Menší dodavatelé nabízí i mnohé jiné přednosti, na něž se zaměříme v tomto článku.

S cenou se dostanete dolů

Vaším primárním cílem je dosáhnout nižších plateb za plyn i elektřinu. Menší dodavatelé dokážou většinou nabídnout výhodné tarify, se kterými ušetříte nemalé částky. Proč tomu tak je? Mají své vlastní zdroje energie. Stejně tak mohou navrhovat i individuální ceny, jelikož u nich budete zákazníkem, jemuž se budou věnovat. Ostatně o výhodných cenách se můžete přesvědčit sami na https://www.epet.cz/elektrina/ a https://www.epet.cz/plyn/.

Budou si vás vážit

Máte pocit, že jste u vašeho aktuálního dodavatele pouhých číslem plynoměru či elektroměru? Možná nejede jenom o zdání, ale o velmi nepříjemnou realitu. Jste to vy samotní, kdo by se k ní měl postavit čelem. Péči o zákazníky u malých dodavatelů poznáte už jen tím, že se zeptáte na jakýkoli dotaz. Učinit tak můžete po telefonu, osobně, nebo klidně online. Můžete se vsadit, že se vám budou plně věnovat a vaše potíže expresně vyřeší.

S přestupem vám pomohou

Velkého papírování se není zapotřebí obávat. Menší společnosti dodávající plyn i elektřinu vám se vším pomohou. Připraví pro vás potřebné formuláře a zajistí přechod. Určitě se nebudete muset obávat žádné velké administrativy. Zapomeňte na nic neříkající lejstra plná paragrafů. Smlouvy o dodávkách elektřiny i plynu jsou přehledné a stručné. Kdyby vám přece jenom nebylo něco jasné, ochotně vám poradí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.