Betonová dlažba i venkovní schody z betonu – to je rychlá pokládka a efektní vzhled

NATURAL SCHODY_presbeton_cz

Betonové prvky v zahradě a v okolí domu dnes hravě konkurují přírodním materiálům. Jsou trvanlivé, lehce udržovatelné a snadné na pokládku. Šikovnější kutil to zvládne i sám.

Presbeton je dnes vzhledem k sortimentu jednoznačným lídrem na trhu betonových dlažeb. Technologicky zvládl dokonale napodobit tak unikátní povrchy, jako je dřevo (dlažba Bark, Woody, Togo), kamenné šlapáky (Dakar), břidlici (Ferra), staré dlažební kostky ze žuly (Kobe), travertin (stejnojmenná dlažba), dokonce kapkový plech (Steel) a mnoho jiných povrchů. Dokonalé jsou však i jeho klasické zámkové a plošné betonové dlažby, jež se nesnaží napodobovat, ale nabídnou nám veškeré výhody kvalitního materiálu a dokonale rovné plochy.

H-E-X je moderní dlažba nejen do měst

Unikátní je architektonická betonová dlažba H-E-X. Ta dokonce nabízí kompletní městský mobiliář, včetně tvarově zajímavých květináčů či venkovních odpadkových košů. Dlažbu si lze zvolit plošnou nebo vegetační. Součástí série jsou i designové lavičky. Za použití této dlažby a jejích součástí se nebudete rozhodně stydět ani u moderního rodinného domu.

S betonem klidně na chalupy

Díky „dřevěné“ dlažbě Bark už nemusíte váhat použít betonovou dlažbu ani na chalupě. Od dřeva je skutečně k nerozeznání. Součástí je dřevěné prkno, kostka jako dekorace či na sezení, květináče, palisády, travnaté lemy, žlaby i schody. Vše ve velice povedeném designu dřeva. Přestaňte do zahrady tahat staré, jedy napuštěné železniční pražce. Máte tady Bark.

Venkovní schody jsou nejlepší z betonu

Potřebujete vyřešit venkovní schodiště? I v tomto případě je vhodný beton. Schody ale nemusíte betonovat a pak třeba zušlechťovat obkladem. Pořiďte si hotové venkovní schody z betonu. Presbeton je nabízí k celé řadě dlažeb. Včetně již zmíněné dlažby Bark. Firma vyrábí i další tzv. natural schody, dále schodišťové stupně včetně obloukových, vibrolisové schodišťové stupně a montovaná schodiště.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.