4 tipy pro nádherné venkovské bydlení

Ve venkovských staveních můžete kombinovat zdánlivě neslučitelné kusy nábytku, pokud to děláte citlivě. Můžete se inspirovat francouzským i skandinávským stylem.

1.    Bílá barva se dřevem

Bílá barva je elegantní a v interiéru působí s čistotou a šarmem. Aby místnost nepůsobila moc sterilně, kombinujme ji s přírodními materiály. Ideální je dřevo, ale i bambus, ratan nebo kov. Pro doplnění barvy zkuste použít některý z jemných pastelových odstínů. Pro pohodlí a relaxaci zvolte oblé tvary. Na nadýchaných sedácích a pohodlném ušáku se vám bude odpočívat skvěle. Do venkovského interiéru se skvěle hodí.

2.    Tvarovaná dvířka kuchyňských skříněk

I když je často ve venkovských staveních kuchyně oddělená, často slouží i jako jídelna schází se tam rodina i přátelé. Celý interiér by měl být ucelený a navazovat na obývací pokoj či ložnice. Vsaďte na bílou v kombinaci se dřevem. Pokud jsou navíc kuchyňská dvířka tvarovaná, mají prosklené horní skříňky a jsou doplněná o úchytky i otevřené police, výsledek je dokonalý.

3.    Vsaďte na romantické lampy a polní kvítí

Světlem vytváříme atmosféru v každé místnosti. Proto bychom měli kombinovat více různých světel. Zkuste zapojit do prostoru různé lampy. Několik různých typů lamp, které se navíc budou vzájemně doplňovat, dokáže udělat s prostorem hotové divy. Vzhled lamp má být jednoduchý, vhodná jsou látková stínítka a jednoduchá podnož. Atmosféru dotvořte správně zvolenými květinami. Do venkovských interiérů patří třeba levandule a další bylinky. Nezapomeňte zvolit i správný obal na květináč, třeba plechový, smaltovaný, z kameniny nebo keramiky.

4.    Koberce a plédy z přírodních vláken

Zaměřte svou pozornost na přírodní materiály, zaoblené tvary, neutrální bílou barvu a zemité odstíny. Zvolte koberce a koberečky vyrobené z juty, sisalu, vlny nebo mořské trávy. Dobře tlumí zvuk a izolují teplo. Na pohovky, sedačky a postele dejte deky a plédy z přírodních tkanin. Doplňte pár polštářků a útulný interiér bude na světě. Přidejte zrcadla, svícny, podnosy a tradiční dekorace.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.