Zvolte správný druh zabezpečení domu! Jaké se na trhu nabízí možnosti?

Chcete-li skutečně ochránit váš domov, kvalitní zabezpečení domu by mělo být jedním z prvních kroků. Zajistí vám totiž komplexní bezpečnost, protože vás ochrání nejen před zloději a výtržníky, ale upozorní vás také na katastrofy a živelné pohromy. Důležité je zvolit správný druh zabezpečení. Jaké se na trhu nabízí možnosti?

Kvalitní zabezpečení domu nepodceňujte

Vzhledem k tomu, že kriminalita stále roste, nelze se v dnešní době spoléhat pouze na mechanické zabezpečení domu. Svoji nemovitost byste tak měli zabezpečit zejména elektronickým zabezpečením domu (napojeným na PCO a dohledové centrum), které je vhodným způsobem ochrany. 

Investice do tohoto typu zabezpečení se vám v porovnání s případnými škodami při vloupání vyplatí přibližně trojnásobně. S elektronicky zabezpečenou domácností navíc můžete získat slevu na pojištění domácnosti.

Pomocí kvalitních a moderních zabezpečovacích systémů lze domácnost také efektivně a jednoduše automatizovat, a přitom vše pohodlně ovládat z mobilního telefonu. Kromě zabezpečení vám elektronická zabezpečovací technologie poslouží k pravidelnému zapínání a vypínání světel, nastavení termostatu, otevírání či zavírání garážových vrat, stahování rolet či zavlažování trávníku. 

Pokud byste rádi v budoucnu využívali možnosti automatizovat domácnost, měli byste tento požadavek zohlednit již při výběru výrobce. Například český Jablotron toto všechno již umí automatizovat i na dálku a ovládat skrze svou aplikaci v češtině.

Proč právě elektronické zabezpečení domu?

Spolehlivé elektronické zabezpečení domu zpozoruje pokus o vniknutí do domu a tuto informaci přenese do Pultu centralizované ochrany (PCO) a nepřetržitě obsluhovaného dohledového centra. Zde operátoři okamžitě jednají dle stanoveného zásahového plánu. Na místo vyšlou zásahovou jednotku, informují klienta a přivolají na místo policii a záchranné složky. Díky této včasné reakci dochází k zabránění vzniku druhotných škod nebo k zachycení pachatele s ukradeným majetkem. 

Elektronické zabezpečení domu vás tak skutečně aktivně ochrání, protože vám ušetří peníze i další starosti.

Jak zvolit vhodné elektronické zabezpečení domu?

Aby zabezpečení vašeho rodinného domu opravdu spolehlivě fungovalo, je třeba zvolit vhodný systém a celé řešení kvalitně navrhnout. Jak vybrat vhodné zabezpečení domu? Nejprve si zodpovězte tyto otázky:

  • Jak moc je okolí vašeho domu rizikové?
  • Jakou hodnotu má vybavení domu?
  • Co od zabezpečovacího systému očekáváte?
  • Jaké jsou vaše priority – dokonalé zabezpečení nebo co nejnižší cena?

S návrhem řešení na míru zdarma vám pomůže bezpečnostní agentura Pro Security. Připraví pro vás návrh bezpečnostního řešení vytvořený přesně na základě potřeb a parametrů vašeho rodinného domu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.