Zahradní motorové nůžky Stihl pro neomezenou volnost pohybu při práci na zahradě

garden_technik_PR

V dnešní době se setkáváme s vychytávkami na každém rohu, ať již v pracovním prostředí, v domácnosti nebo na zahradě. Stále více výrobců plotových nůžek do svého sortimentu zařazují zahradní motorové nůžky, které jsou efektivní a usnadňují práci. A v jakém případě se do tohoto stroje vyplatí investovat?

Vsaďte na úsporu času a snížení energetické náročnosti práce s živými ploty

Pokud máte na zahradě živý plot s délkou okolo 5 metrů nebo jen několik keřů, postačí Vám k práci na zahradě manuální zahradní nůžky. V případě častějšího stříhání větších ploch živých plotů je kvůli časové a energetické náročnosti vhodnější zvolit nůžky motorové. Jsou vhodné především do zahrad, kde se nacházejí tvrdé dřeviny nebo také do rozlehlých parků. Jejich jednoznačnou výhodou je především silný výkon a volnost pohybu. Na rozdíl od zahradních nůžek elektrických oceníte především fakt, že se nemusíte obtěžovat s taháním nabíjecího kabelu. Oproti zahradním nůžkám akumulátorovým se zase nemusíte bát častého vybíjení baterie.  

garden_technik

Při výběru zahradních motorových nůžek se zaměřte na jejich výkon a délku stříhací lišty

Při výběru motorových zahradních nůžek Vás budou zajímat parametry týkající se výkonu motoru a délky stříhací lišty. Pokud Vám na zahradě rostou pouze malé keře, vystačíte si i s nejkratší 40 centimetrovou lištou. Před koupí zahradních motorových nůžek si rovněž zjistěte údaj o maximálním průměru dřeva, které může být lištou přestřižené bez toho, že by se zastavil motor. Pro pravidelné používání zahradních motorových nůžek doporučujeme typ HS 56 C-E od společnosti STIHL Praha. Jedná se o velmi lehké nůžky na živé ploty se systémem zjednodušeného startu motoru. Navíc jsou vybaveny antivibračním systémem, beznářaďovým uzávěrem paliva a oboustranně ostřenými noži.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.