Plastová okna zlepší tepelněizolační vlastnosti rodinného domu

pgokno_cz_PR_plastová_okna_plzeň

Pokud se pouštíte do rekonstrukce rodinného domu, zaměřte se na plastová okna, která zlepšují tepelněizolační vlastnosti. Při výběru se však zaměřte na kvalitu, protože ne všechny nabídky, které jsou na současném trhu od jednotlivých výrobců, naplní očekávání a splní vysoké nároky. V následujících řádcích se proto podíváme, jak vybrat řešení s výbornou tepelnou a zvukovou izolací.

Plastová okna se používají jak při rekonstrukcích starších nemovitostí, tak i při realizaci nízkoenergetických a pasivních domů. Pokud se podíváte do nabídky společnosti PGOkno s.r.o., která nabízí plastová okna Plzeň, vybrat si můžete hned ze tří různých variant.

Plastová okna a jejich provedení

Jestliže preferujete nízkou pořizovací cenu, sáhněte po plastových oknech Standard s 76 AD dorazovým systémem a izolačním dvojsklem. Nejlepší poměr mezi cenou a výkonem poskytují plastová okna s 76 MD středovým systémem a trojsklem. Pro vskutku náročné jedince je připraveno TOP řešení s 88 MD středovým systémem a trojsklem, které bylo vyvinuto pro novostavby. Dokážou vyhovět vysokým požadavkům novostaveb a pasivních domů.

Plastová okna v mnoha barvách

Dávno jsou pryč doby, kdy byla k dostání pouze bílá plastová okna. Současná nabídka je pestřejší a sáhnout můžete jak po přírodním dekoru, tak i pestré barvě. Důležité však je, aby okna ladila se vstupními dveřmi, a proto je dobré objednávat si všechno od jednoho dodavatele. Stačí zadat do vyhledávače například „výroba plastových oken Plzeň“ a zobrazí se vám hned několik firem.

Okna se stanou chloubou vaší nemovitosti. Doplnit je můžete ještě o žaluzie, rolety a další praktické příslušenství. Moderní okna navíc mají i lepší bezpečnostní prvky, a tak zvyšují ochranu nemovitosti. Pro více informací se podívejte na webovou stránku www.pgokno.cz, kde najdete i kompletní produktové portfolio. Okna plastová i hliníková, posuvné dveře, zimní zahrady, plastové a hliníkové dveře a další příslušenství.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.