Developerský projekt Vilapark Klamovka představuje komfortní bydlení za atraktivní ceny

Vilapark Klamovka

Sehnat kvalitní a cenově dostupné bydlení v hlavním městě se může zdát na první pohled nemožné, ale opak je pravdou. Pokud už vás nebaví platit vysoké nájmy, určitě vás osloví rezidenční projekty. K nejatraktivnějším patří developerský počin Vilapark Klamovka.

Věčné placení nájmů je nepříjemné, doslova bourá rodinný rozpočet a stejně nežijete ve vlastním domě. Přestaňte dělat kompromisy a podívejte se na nové byty Praha. Jedná se o povedené a moderně řešené rezidenční projekty realizované v prudce se rozvíjejících pražských lokalitách. To však neznamená, že v daných oblastech nenajdete klid. Jsou vystavěny v dosažitelné vzdálenosti centra a kulturního vyžití i přírodních parků.

Vilapark Klamovka

Zařiďte si bydlení snů

Když se rozhodnete pro bydlení v rezidenční čtvrti Vilapark Klamovka, budete spokojení. Jedná se o nové byty Praha 5, které upoutají zajímavou polohou, protože jsou nedaleko ruchu velkoměsta i přírodních prvků. Jejich design je elegantní a moderní. Novostavby Praha obsahují dohromady 117 bytů s balkony, předzahrádkami, a to včetně penthausů s terasami v nejvyšších patrech. K viladomům patří i 140 garážových stání.

Povedený developerský projekt vznikl pod taktovkou Metrostav Development. Kolaudace proběhla v minulém roce a nové byty v Praze jsou připravené k nastěhování od dubna 2024.

Je to kousek do centra i přírody

Viladomy Klamovka najdete v Praze 5, bezpečné a vyhledávané lokalitě, která je v blízkosti srdce tepajícího velkoměsta, a zároveň přírody. V docházkové vzdálenosti jsou pošta, školská zařízení i MHD. Tramvají i autobusem se pohodlně dopravíte na zastávku metra Anděl. Z okna viladomu spatříte nádherný bývalý zámecký park Klamovka, kde můžete uspořádat piknik, zaběhat si nebo se jen tak procházet se svým čtyřnohým miláčkem.

Zdroj obrázků: vilaparkklamovka.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.