Grilování v zimě v pohodlí domova

Pokud se vám v zimě stýská po letní pohodě při grilování, zkuste to třeba s elektrickým plátem do trouby nebo elektrickým grilem. S kontaktními grily můžete pohodlně grilovat různé dobroty v pohodlí vašeho domova i v zimě. Žádný déšť, chlad, mráz ani sníh vás nezastaví před dalším večerem, stráveným s vašimi blízkými, rodinou či přáteli. Můžete se zasytit pořádným hamburgerem, kusem masa nebo zeleniny, který si sami doma ogrilujete.

Grilovací plát do trouby

Pečicí a grilovací plát do trouby společnosti Electrolux umožňuje snadné grilování masa i v zimě. Získáte perfektně propečené maso, ale stejně můžete připravit i zeleninu. Pokud si tento plát otočíte na hladkou stranu, lehce uděláte i pizzu, zákusky, cukroví a další pokrmy. Disponuje jedinečnou akumulací a přenosem tepla slitiny hliníku a zajišťuje bezproblémovou přípravu jídla, kdy současně zkracuje čas pečení. Povrch je nepřilnavý, nabízí zdravé a nízkotučné pečení, kdy není nutné přidávat tuk či olej. Plát se lehce čistí a je vhodný pro mytí v myčce. Proti poškození jeho povrchu, používejte kuchyňské náčiní z plastu a dřeva, nikoliv z kovu. Manipulace s plátem jej jednoduchá. Dáte jej na rošt nebo plech trouby. Pro urychlení přípravy jídla troubu s plátem uvnitř předehřejte na maximální teplotu po dobu zhruba 15 až 20 minut a pak už můžete péct a grilovat.

Elektrický kontaktní gril

Domácí elektrické grily třeba značky Orava s vynikají svojí kvalitou a odolností vám nabídnou gurmánský zážitek v jakémkoli ročním období. Například stolní a lehce přenosný kompaktní elektrický gril, kde vytvoříte pochoutky z masa, grilované zeleniny, ovoce i zapečené panini, má plynulou regulaci teploty a nikdy se vám jídlo nespálí nebo nebude naopak příliš syrové. Nepřilnavé desky nebudou mít připáleninu, které nemůžete dostat z grilu dolů. Používání elektrického grilu je velmi snadné a bezpečné díky tepelně izolované rukojeti. Budete-li připravovat jídlo, ze kterého bude téct šťáva během přípravy, stačí si ke grilu přidat speciální misku, která často bývá součástí balení. S tímto grilem bude grilování snadné.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.